Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 12:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 14:02 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
tylko w tym klopot ze javal w przeciwienstwie do was na prawde mysli ze tam cos jest :666. Javal ogarnij sie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 17:19 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 11 grudnia 2011, 23:34
Posty: 618
Lokalizacja: Pomorze
Inny rysunek jest kiedy kamień jest suchy, a inny kiedy pomoczysz go w wodzie i trochę napęcznieje... Warto sprawdzić :usta


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 17:40 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): wtorek, 15 września 2009, 21:32
Posty: 1189
Lokalizacja: Kętrzyn
Powinieneś tam wrócić i poszukać reszty może gdzie jeszcze jakie kończyny się walają ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 22:21 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
piowo2007-dzięki za radę był sęs wrzucić tu ten kamień ,człowiek się uczy całe życie.A wszystkim innym złośliwcom :lol: którzy mie tu kąsali :( pojadę sobie Sienkiewiczem :666 panowie niegodni jesteście całować ran starych mistrzów :D :lol: :lol: /o ile faktycznie to nie natura? :oops: / Pożartowaliśmy ,podokuczaliśmy sobie zostawmy już ten kamień i powiedzcie jak oczyścić ten dzwonek,ma sens piaskowanie i czy nie zniszczy ,jeśli pod korozją jest jakiś napis czy data.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL