kolego Zdzicho :) to "zapomniał" wygląda dla mnie jak literka "V" - w napisie otokowym jest wytarta, wciśnięta pomiędzy głowę byka a "C" - widoczna w jakości - "S" w SOL, a trochę lepiej od niej wygląda "G" w MAG :) A z "O" w SOL można by zrobić resztkę trójki, albo brzuszek "5" ... Nie wymyślajmy na siłę odmian :za Oczywiście destruktów, "kwiatków" pewnie jest dużo... ale tych ewidentnych.
Żeby inaczej wypowiedzieć się na temat monetki, trzeba by pooglądać zdjęcia, a najlepiej monetkę na żywo pod różnymi kątami, nie tylko "z lotu ptaka". Ale moje oczy tam jednak widzą zarys "V"...
Co do monetki javal66
Cytuj:
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla
Cytuj:
Jak sama nazwa wskazuje "podręczny"katalog z istoty swojej obejmuje najbardziej istotne i charakterystyczne odmiany
A więc skoro wiadomo, że to bardzo rzadka odmiana z takim ułożeniem napisu w otoku, to przy nim głowa z popularnej odmiany musi być większą ciekawostką. Nie można wrzucić jej pomiędzy zwykłe popularesy...