Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 01:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 07:05 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1684
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
Taki przykład nadaje sie na nowy wątek typu:
JAK NIE CZYŚCIC FANTÓW!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 11:31 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 26 marca 2013, 15:38
Posty: 64
Lokalizacja: Mazowsze
No to kolega pojechał po bandzie... Aż brak na to słów... Coiner co do wątku "Jak nie czyścić fantów" to bardzo dobry pomysł :8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 12:14 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 18 sierpnia 2012, 15:15
Posty: 80
Dobrym posunięciem, byłoby stworzenie przez adminów dodatkowego działu o nazwie "Karcer"
Obowiązkowo trafiać tam powinny(dożywocie) tego typu osoby, które dopuściły się takiej profanacji.
Bycie uczestnikiem forum, zobowiązuje do przyswojenia pewnego zasobu wiedzy, a dzielenie się nią publicznie winno służyć wizerunkowi
poszukiwacza- pasjonaty a nie narażać go na kpiny i nie rzadko szykany ze strony środowiska w którym bytujemy.
Żadne inne połajanki(co wolno lub nie wypada) następcom nie utrwalą się zapewne. :x


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 12:49 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 1 lipca 2013, 23:05
Posty: 1721
Czy ktoś mógłby przykleić ten temat jako ostrzeżenie dla przyszłych poszukiwaczy?

No i dla naszej rozrywki, bo sam dawno się tak nie uśmiałem z komentarzy :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 16:12 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2012, 21:56
Posty: 40
heh ja tez sie usmialem :lol: :lol: :lol: :lol:
tyle osob jest w stanie uwierzyć ze ktos tak zniszczyl medal, malo z tego dodal zdjecie na wiertarce
sory za zart wieczorem dodam foto tego ladnego i zniszczonego razem
:D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 19:01 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 22:28
Posty: 192
Lokalizacja: Kurpie
Kutwa, wiedziałem że to za grubymi nicmi szyte! :lol:
Ogniska tego zielonego badziewia nie odpowiadały wżerom na "wyczyszczonym metalu".
Myślę, że rade powinien dostać jakąś nagrodę za mistyfikację roku :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 19:05 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2012, 17:28
Posty: 1220
Lokalizacja: GLIWICE
Trzeba było to dac do działu humor i rozrywka :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 19:35 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2012, 21:56
Posty: 40
oto foto := := := := :=


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 19:47 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 11 sierpnia 2012, 15:32
Posty: 334
Co za troll :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 20:01 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 18 sierpnia 2013, 17:14
Posty: 315
Dobre ale jaja!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 20:17 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 12:48
Posty: 1890
Lokalizacja: Nīdaspils
:1 :1 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 20:20 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 30 września 2011, 13:06
Posty: 418
Heca roku :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 20:37 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2012, 18:46
Posty: 604
Lokalizacja: Lemmy Kilmister 70
...a jednak prowokacja (; Dobry jesteś gościu (; nie jednego jak widać za serce chwyciłeś...ilu miałeś wrogów przez chwilę i do pierdla mało nie trafiłeś (;


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 21:29 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 2 grudnia 2011, 11:56
Posty: 5
to było dobre. Z drugiej strony lincz który został wykonany też nie do końca świadczy o nas najlepiej.
Kto jest bez winy....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 21:34 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 19:49
Posty: 1315
Lokalizacja: powiat łuków
:gun: i tak długo nas przy trzymałeś :cfa . A my na Tobie psy wieszaliśmy :roll:
Bądź zdrów nie ruszaj krów nie bądź wrogiem byka :D

Pozdrawiam Mario :dnc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL