Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 06:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 22:15 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 16:36
Posty: 2850
No to wesela nie będzie, a już wszyscy czuliśmy się zaproszeni.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 22:22 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 3 stycznia 2012, 18:15
Posty: 308
Będzie ale w Holandii ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 22:44 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
qalityk napisał(a):
No to wesela nie będzie, a już wszyscy czuliśmy się zaproszeni.


To by dopiero wesele bylo, zamiast grosikow przed kosciolem boratynki :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 22:50 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 16:36
Posty: 2850
boratynek niet, jeleniogórskie ,jeno fenole [ jak dobry rok to i 2-3 srebne trafią się, ale powtarzam jak dobry rok].


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 22:56 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2012, 18:46
Posty: 604
Lokalizacja: Lemmy Kilmister 70
panowie,proponuje powrót z wesela na własnych nogach i raczej interesować się tematem postu (;
...myślę że Pani jeszcze tu pokaże co potrafi...tylko musi wykorzystać wiadomości...
czekam bo może będzie na co,a teren poszukiwań zacny ma (;


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 23:01 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
piątek13stego napisał(a):
panowie,proponuje powrót z wesela na własnych nogach i raczej interesować się tematem postu (;
...myślę że Pani jeszcze tu pokaże co potrafi...tylko musi wykorzystać wiadomości...
czekam bo może będzie na co,a teren poszukiwań zacny ma (;


wiadomosci sa...plany sa...tylko warunki meteorologiczne :wq


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 23:19 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 2 lutego 2006, 09:35
Posty: 137
Oj jak tak dalej z tą pogodą będzie to chyba dopiero na majówce w Srebrnej Górze sprzęt będziesz testowała :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 23:30 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
grmar napisał(a):
Oj jak tak dalej z tą pogodą będzie to chyba dopiero na majówce w Srebrnej Górze sprzęt będziesz testowała :(


jak dobrze pojdzie :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: sobota, 30 marca 2013, 01:01 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 21 października 2012, 00:47
Posty: 14
Lokalizacja: Zagłębie
Koleżanko Bonton87
Nie fer ;) za oknem śnieg na przemian z pluchą a Ty nam skarby pokazujesz :D :D

Oby ten był lepszy dla Ciebie i dla nas
Z życzeniami spokojnych, zdrowych i wesołych
diavolo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: sobota, 30 marca 2013, 01:34 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): wtorek, 28 czerwca 2011, 22:04
Posty: 1177
Lokalizacja: Norwegia
A cóż to za guzik na trzeciej fotografii z prawej strony , ten z wypukłością w centrum?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: sobota, 30 marca 2013, 07:57 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 00:58
Posty: 316
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Pięknie,gratuluje i spokojnych świąt życzę :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: sobota, 30 marca 2013, 09:45 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rowniez zycze wszystkim spokojnych swiat i nacieranego smigusa;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: sobota, 30 marca 2013, 18:40 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2012, 20:30
Posty: 15
...i takich zbiorów jak powyżej... :) udziajebiście (jak to mówi syn szwagra) :8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 15:07 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
1,2,3 maja, czyli trzy popoludniowe spacery....


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 15:12 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
c.d.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL