https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| 2,5 godzinki Johna https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=106915 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | johncazale [ niedziela, 6 stycznia 2013, 16:03 ] |
| Tytuł: | 2,5 godzinki Johna |
Oto moje znajdy z dnia dzisiejszego, baterie w kanarku padły więc musiałem skończyć przed czasem ;0 Fotki w terenie były ale strasznie rozmazane, wrzucam same "domówki" [ img ] Pokrzywiony Solid z 1797 E (prostować ?), B.ładny grosik z 1788 , Grosz Fryderyka Wilhelma 1797 i jakaś boratynka dziwna ;) [ img ] Guzik płaski i wypukły 21mm guzior z "7" [ img ] PS. Przeczyszczone tylko tyle żebym mógł zidentyfikować. |
|
| Autor: | piotrek659 [ niedziela, 6 stycznia 2013, 16:52 ] |
| Tytuł: | Re: 2,5 godzinki Johna |
Fajne znajdki, i ja latam na 150 ale u mnie bida z nędzom... gratuluję i oby jeszcze owocniej w tym roku, pozdrówka |
|
| Autor: | johncazale [ niedziela, 6 stycznia 2013, 17:02 ] |
| Tytuł: | Re: 2,5 godzinki Johna |
150 mam..hmm od 5 lat chyba, wcześniej próbowałem w lesie i efekty były słabe tj. tylko II WŚ, ale w najczęściej spotykanym wydaniu czyli łuski, pociski moździerzowe i jakoś się zraziłem. We wrześniu 2012 wyskoczyłem na niepozorną łąkę, znalazłem wtedy pierwszą monetę "nie PRL ", 5 groszy pols. z 1827r i się zaczęło ;) Złota nie ma :lol: , ale kolekcja powoli się powiększa . Życzę podobnie i Tobie! Wytrwałości. Sorry za off-topic. |
|
| Autor: | lord71 [ niedziela, 6 stycznia 2013, 17:22 ] |
| Tytuł: | Re: 2,5 godzinki Johna |
Kanarek daje radę, ładnie |
|
| Autor: | gnom [ niedziela, 6 stycznia 2013, 19:14 ] |
| Tytuł: | Re: 2,5 godzinki Johna |
Witam,Johny ten grosz SAP wcale nie jest ładny.Jest piękny,brawo Jasiu :) .Co do baterii trzeba zawsze mieć w plecaku zapasowy komplet.Na przykład wczoraj ratowałem Kompana któremu padły baterie.Darz Dół! |
|
| Autor: | johncazale [ wtorek, 8 stycznia 2013, 19:50 ] |
| Tytuł: | Re: 2,5 godzinki Johna |
Dziś miałem wolny ranek.. znajdy od świtu do 10:15. , szału nie ma ale ;o Moniaki : 2 Rentenpfennig 1924 i coś. [ img ] Orzełek 2RP "Polonia W", 5 z wężem nie sygnowana. [ img ] Pozdrawiam. |
|
| Autor: | johncazale [ poniedziałek, 16 września 2013, 21:17 ] |
| Tytuł: | Re: 2,5 godzinki Johna |
Hello ;) Dawno nie wrzucałem zdjęć fantów ale dziś nie mogłem się powstrzymać. Niedziela, godzina 6.50, trawa po kolana. Zawsze z westchnieniem oglądałem nieśmiertelniki znalezione przez użytkowników forum ... a tu boom ;) Dla mnie rewelacja. Nieśmiertelnik zidentyfikowany dzięki forum "ioh.pl" Stammkompanie Grenadier-Ersatz-Bataillon 494 czyli kompania kadrowa 494. zapasowego batalionu grenadierów |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|