https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

2,5 godzinki Johna
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=106915
Strona 1 z 1

Autor:  johncazale [ niedziela, 6 stycznia 2013, 16:03 ]
Tytuł:  2,5 godzinki Johna

Oto moje znajdy z dnia dzisiejszego, baterie w kanarku padły więc musiałem skończyć przed czasem ;0
Fotki w terenie były ale strasznie rozmazane, wrzucam same "domówki"
[ img ]

Pokrzywiony Solid z 1797 E (prostować ?), B.ładny grosik z 1788 , Grosz Fryderyka Wilhelma 1797 i jakaś boratynka dziwna ;)
[ img ]

Guzik płaski i wypukły 21mm guzior z "7"
[ img ]

PS. Przeczyszczone tylko tyle żebym mógł zidentyfikować.

Autor:  piotrek659 [ niedziela, 6 stycznia 2013, 16:52 ]
Tytuł:  Re: 2,5 godzinki Johna

Fajne znajdki, i ja latam na 150 ale u mnie bida z nędzom... gratuluję i oby jeszcze owocniej w tym roku, pozdrówka

Autor:  johncazale [ niedziela, 6 stycznia 2013, 17:02 ]
Tytuł:  Re: 2,5 godzinki Johna

150 mam..hmm od 5 lat chyba, wcześniej próbowałem w lesie i efekty były słabe tj. tylko II WŚ, ale w najczęściej spotykanym wydaniu czyli łuski, pociski moździerzowe i jakoś się zraziłem. We wrześniu 2012 wyskoczyłem na niepozorną łąkę, znalazłem wtedy pierwszą monetę "nie PRL ", 5 groszy pols. z 1827r i się zaczęło ;) Złota nie ma :lol: , ale kolekcja powoli się powiększa .
Życzę podobnie i Tobie! Wytrwałości.


Sorry za off-topic.

Autor:  lord71 [ niedziela, 6 stycznia 2013, 17:22 ]
Tytuł:  Re: 2,5 godzinki Johna

Kanarek daje radę, ładnie

Autor:  gnom [ niedziela, 6 stycznia 2013, 19:14 ]
Tytuł:  Re: 2,5 godzinki Johna

Witam,Johny ten grosz SAP wcale nie jest ładny.Jest piękny,brawo Jasiu :) .Co do baterii trzeba zawsze mieć w plecaku zapasowy komplet.Na przykład wczoraj ratowałem Kompana któremu padły baterie.Darz Dół!

Autor:  johncazale [ wtorek, 8 stycznia 2013, 19:50 ]
Tytuł:  Re: 2,5 godzinki Johna

Dziś miałem wolny ranek.. znajdy od świtu do 10:15. , szału nie ma ale ;o


Moniaki : 2 Rentenpfennig 1924 i coś.
[ img ]

Orzełek 2RP "Polonia W", 5 z wężem nie sygnowana.
[ img ]

Pozdrawiam.

Autor:  johncazale [ poniedziałek, 16 września 2013, 21:17 ]
Tytuł:  Re: 2,5 godzinki Johna

Hello ;)
Dawno nie wrzucałem zdjęć fantów ale dziś nie mogłem się powstrzymać.
Niedziela, godzina 6.50, trawa po kolana.

Zawsze z westchnieniem oglądałem nieśmiertelniki znalezione przez użytkowników forum ... a tu boom ;) Dla mnie rewelacja.
Nieśmiertelnik zidentyfikowany dzięki forum "ioh.pl"
Stammkompanie Grenadier-Ersatz-Bataillon 494 czyli kompania kadrowa 494. zapasowego batalionu grenadierów

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/