https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=108528
Strona 1 z 6

Autor:  Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:09 ]
Tytuł:  Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)

Wykrywacz kupiłam w marcu 2012 czyli pierwszy sezon za mną. Postanowiłam się pochwalić swoimi dotychczasowymi znajdkami...wprawdzie kolegom "po fachu" nie dorównuje i pewnie przez jakiś czas nie dorównam ale i tak jestem bardzo zadowolona:)))

Autor:  Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:16 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

No i monetki...

Autor:  ireks10 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:18 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Jak na pierwszy sezon to lepiej niż przyzwoicie :1

Autor:  yamal33 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:19 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Bardzo ładnie.Tak trzymaj i samych sukcesów życzę :1

Autor:  Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:26 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Monety...

Autor:  Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:33 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

I jeszcze dwa sreberka...5 marek cieszy najbardziej bo z pierwszego wypadu:)

Autor:  -chlodos- [ czwartek, 21 lutego 2013, 16:06 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Gratuluje znajdek.
Monety rewelacja.
Ładna kupka boratynek:)

Pozdrawiam i udanych łowów w nowym sezonie.

Autor:  wirus [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:10 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Skromna jesteś ..... ładny zbiorek :1

Autor:  gregor74 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:15 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Czy monetka Poniatowskiego z 1765 to półgrosz? Jeśli tak to gratuluję :D

Autor:  tolkt [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:15 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Super!!! :D :D :D :D :D :D W tym roku bedzie jeszcze lepiej :1 Pozdrawiam

Autor:  lord71 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:16 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Piękny pierwszy sezon, tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów :1

Autor:  gregor74 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:20 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Chyba jednak grosz można zobaczyć drugą stronę??? Całkiem ładny zbiorek :1 :D

Autor:  Piotr [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:34 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Pierwsza fotka w wątku, pierwszy z lewej u góry - kluczyk do zegarka kieszonkowego :luv

Autor:  Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:54 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Piotr napisał(a):
Pierwsza fotka w wątku, pierwszy z lewej u góry - kluczyk do zegarka kieszonkowego :luv


a zastanawialam sie co to jest, dzieki za informacje:)

gregor74 napisał(a):
Chyba jednak grosz można zobaczyć drugą stronę??? Całkiem ładny zbiorek :1 :D


Proszę, druga strona grosza.

Dzięki za miłe słowa, na nowy sezon czekam z niecierpliwością.

Autor:  walbor62 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:58 ]
Tytuł:  Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)

Super fanty :1 , gratuluję i życzę owocnego nowego sezonu.

Strona 1 z 6 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/