https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=108528 |
Strona 1 z 6 |
| Autor: | Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:09 ] |
| Tytuł: | Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy) |
Wykrywacz kupiłam w marcu 2012 czyli pierwszy sezon za mną. Postanowiłam się pochwalić swoimi dotychczasowymi znajdkami...wprawdzie kolegom "po fachu" nie dorównuje i pewnie przez jakiś czas nie dorównam ale i tak jestem bardzo zadowolona:))) |
|
| Autor: | Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:16 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
No i monetki... |
|
| Autor: | ireks10 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:18 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Jak na pierwszy sezon to lepiej niż przyzwoicie :1 |
|
| Autor: | yamal33 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:19 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Bardzo ładnie.Tak trzymaj i samych sukcesów życzę :1 |
|
| Autor: | Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:26 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Monety... |
|
| Autor: | Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 15:33 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
I jeszcze dwa sreberka...5 marek cieszy najbardziej bo z pierwszego wypadu:) |
|
| Autor: | -chlodos- [ czwartek, 21 lutego 2013, 16:06 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Gratuluje znajdek. Monety rewelacja. Ładna kupka boratynek:) Pozdrawiam i udanych łowów w nowym sezonie. |
|
| Autor: | wirus [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:10 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Skromna jesteś ..... ładny zbiorek :1 |
|
| Autor: | gregor74 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:15 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Czy monetka Poniatowskiego z 1765 to półgrosz? Jeśli tak to gratuluję :D |
|
| Autor: | tolkt [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:15 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Super!!! :D :D :D :D :D :D W tym roku bedzie jeszcze lepiej :1 Pozdrawiam |
|
| Autor: | lord71 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:16 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Piękny pierwszy sezon, tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów :1 |
|
| Autor: | gregor74 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:20 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Chyba jednak grosz można zobaczyć drugą stronę??? Całkiem ładny zbiorek :1 :D |
|
| Autor: | Piotr [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:34 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Pierwsza fotka w wątku, pierwszy z lewej u góry - kluczyk do zegarka kieszonkowego :luv |
|
| Autor: | Bonton87 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:54 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Piotr napisał(a): Pierwsza fotka w wątku, pierwszy z lewej u góry - kluczyk do zegarka kieszonkowego :luv a zastanawialam sie co to jest, dzieki za informacje:) gregor74 napisał(a): Chyba jednak grosz można zobaczyć drugą stronę??? Całkiem ładny zbiorek :1 :D Proszę, druga strona grosza. Dzięki za miłe słowa, na nowy sezon czekam z niecierpliwością. |
|
| Autor: | walbor62 [ czwartek, 21 lutego 2013, 17:58 ] |
| Tytuł: | Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) |
Super fanty :1 , gratuluję i życzę owocnego nowego sezonu. |
|
| Strona 1 z 6 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|