https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pierwszy sezon - Ace 150 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=115884 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:21 ] |
| Tytuł: | Pierwszy sezon - Ace 150 |
Będę tu wklejał wszystkie fanty znalezione w pierwszym sezonie z ace 150 :) PS: Reszta zdjęć później :)) |
|
| Autor: | jaro35-76 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:33 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Jak na pierwszy sezon to nieźle :1 a nawet dobrze. |
|
| Autor: | lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:04 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
cd |
|
| Autor: | lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:05 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
cd |
|
| Autor: | andy65 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:36 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Dla mnie fanty B O M B A !!!!!! :1 I właśnie takimi trafieniami wykrywka sama się obroni. Niedroga, a skuteczna. Właśnie zastanawiam się, czy nie warto mieć w zapasie taką wykrywkę, gdy się zdarza to, co mi się przytrafiło, tj. awaria sprzętu. Więc teraz oglądam z przyjemnością inne znajdki i cierpliwe czekam na powrót z serwisu swojej wykrywki. Naprawdę, miło się ogląda takie trafienia. Jeszcze raz gratuluję. :8) |
|
| Autor: | Selim [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 16:45 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
A tam gdzie ta ceramika i kawałek kafla z pierwszych zdjęć, monetek jakichś starszych nie było? |
|
| Autor: | lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 17:58 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Nie , ktoś był szybszy błąd ortograficzny!!! i wykpał :( |
|
| Autor: | robert74 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 18:02 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Nieżle jak na początek :1 Postaraj się wklejać ostre zdjęcia bo patrząc na niektóre można wzrok stracić .Te dwa orzełki na jednym zdjęciu to wykopki? :roll: |
|
| Autor: | raf1975 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 19:31 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
:1 pieknie,jednak Ace 150 wymiata... |
|
| Autor: | kamil150 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 20:55 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Witam Fantów gratuluję i podepnę się pod temat. Mam taka samą odznakę jak na zdjęciu nr 131. Ta w środku taka podłużna pod ta kolorową. Ktoś wie co to jest? |
|
| Autor: | grzesiu751 [ wtorek, 13 sierpnia 2013, 15:38 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Piękne plomby !! |
|
| Autor: | lukas_BP [ piątek, 16 sierpnia 2013, 11:16 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
30 min na pole za domem :) |
|
| Autor: | lukas_BP [ piątek, 13 września 2013, 16:01 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
cdn |
|
| Autor: | lukas_BP [ piątek, 13 września 2013, 16:05 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
cdn 2 |
|
| Autor: | opses [ piątek, 13 września 2013, 16:27 ] |
| Tytuł: | Re: Pierwszy sezon - Ace 150 |
Gratulacje, piękne fanty :1 |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|