https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Pierwszy sezon - Ace 150
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=115884
Strona 1 z 2

Autor:  lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:21 ]
Tytuł:  Pierwszy sezon - Ace 150

Będę tu wklejał wszystkie fanty znalezione w pierwszym sezonie z ace 150 :)

PS: Reszta zdjęć później :))

Autor:  jaro35-76 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:33 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Jak na pierwszy sezon to nieźle :1 a nawet dobrze.

Autor:  lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:04 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

cd

Autor:  lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:05 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

cd

Autor:  andy65 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:36 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Dla mnie fanty B O M B A !!!!!! :1

I właśnie takimi trafieniami wykrywka sama się obroni. Niedroga, a skuteczna.
Właśnie zastanawiam się, czy nie warto mieć w zapasie taką wykrywkę, gdy się zdarza to, co mi się przytrafiło, tj. awaria sprzętu. Więc teraz oglądam z przyjemnością inne znajdki i cierpliwe czekam na powrót z serwisu swojej wykrywki. Naprawdę, miło się ogląda takie trafienia. Jeszcze raz gratuluję. :8)

Autor:  Selim [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 16:45 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

A tam gdzie ta ceramika i kawałek kafla z pierwszych zdjęć, monetek jakichś starszych nie było?

Autor:  lukas_BP [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 17:58 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Nie , ktoś był szybszy błąd ortograficzny!!! i wykpał :(

Autor:  robert74 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 18:02 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Nieżle jak na początek :1 Postaraj się wklejać ostre zdjęcia bo patrząc na niektóre można wzrok stracić .Te dwa orzełki na jednym zdjęciu to wykopki? :roll:

Autor:  raf1975 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 19:31 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

:1 pieknie,jednak Ace 150 wymiata...

Autor:  kamil150 [ poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 20:55 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Witam
Fantów gratuluję i podepnę się pod temat. Mam taka samą odznakę jak na zdjęciu nr 131. Ta w środku taka podłużna pod ta kolorową. Ktoś wie co to jest?

Autor:  grzesiu751 [ wtorek, 13 sierpnia 2013, 15:38 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Piękne plomby !!

Autor:  lukas_BP [ piątek, 16 sierpnia 2013, 11:16 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

30 min na pole za domem :)

Autor:  lukas_BP [ piątek, 13 września 2013, 16:01 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

cdn

Autor:  lukas_BP [ piątek, 13 września 2013, 16:05 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

cdn 2

Autor:  opses [ piątek, 13 września 2013, 16:27 ]
Tytuł:  Re: Pierwszy sezon - Ace 150

Gratulacje, piękne fanty :1

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/