Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: imperium w kartoflach
PostNapisane: czwartek, 5 września 2013, 22:51 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 22:51
Posty: 160
Trzy rzymskie monetki z jednego poletka za domem


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: czwartek, 5 września 2013, 23:16 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 23:59
Posty: 362
Takie poletko to skarb.Pozazdrościć . Miło popatrzeć na takie znajdki. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: czwartek, 5 września 2013, 23:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1684
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
Jak były trzy sztuki to i powinno ich tam być znacznie więcej.Możliwe ,ze trafiłes na stare obozowisko rzymskie :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 05:05 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
i Hadrian jeden widze,pokręc sie tam:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 11:39 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 22:51
Posty: 160
Trzy wypady po 1h i trzy rzymki ,dzisiaj wieczorkiem wybiorę się tam jeszcze raz ,sprobuję na innej cewce może coś jeszcze wyskoczy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 11:57 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 3 września 2012, 22:02
Posty: 978
Poletko podobne do mojego -wyskoczyły 4 Romany ,tylko przez .... 3 lata.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 12:19 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 22:51
Posty: 160
Hadrian po lekkim oczyszczeniu


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 12:55 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 12 stycznia 2012, 20:16
Posty: 793
Pogratulowac tez bym chcial takie pole za domem miec. A jak byly 3to bedzie wiecej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 13:49 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
Hadrian z personifikacja Afryki, kobiety spoczywającej ze skorpionem i rogiem w reku. Gratulacje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 14:05 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 22:51
Posty: 160
alex_2013 napisał(a):
Hadrian z personifikacja Afryki, kobiety spoczywającej ze skorpionem i rogiem w reku. Gratulacje

Dobry jesteś :za szukałem takiego ale nie znalazłem ,może masz linka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 14:20 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2013, 01:40
Posty: 6
Lokalizacja: Gdańsk
Gratulacje, Jakim wykrywaczem znalazłeś?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 14:25 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 22:51
Posty: 160
X-terra 705


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 15:44 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 22:47
Posty: 369
Gratulacje. na jakiej cewce nominalnie chodzisz na terce
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 16:01 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 22:51
Posty: 160
dubois75 napisał(a):
Gratulacje. na jakiej cewce nominalnie chodzisz na terce
pozdrawiam

NEL SHARPSHOOTER 5.5 x 9.5 18.5KHz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: imperium w kartoflach
PostNapisane: piątek, 6 września 2013, 16:12 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): wtorek, 13 października 2009, 14:56
Posty: 1116
Lokalizacja: Warszawa

Ostrzeżenia: 1
Grubo - gratuluję :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL