Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 16:03 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 7 września 2012, 17:24
Posty: 138
Lokalizacja: Księstwo Warszawskie
Oto moje znajdy z dnia dzisiejszego, baterie w kanarku padły więc musiałem skończyć przed czasem ;0
Fotki w terenie były ale strasznie rozmazane, wrzucam same "domówki"
[ img ]

Pokrzywiony Solid z 1797 E (prostować ?), B.ładny grosik z 1788 , Grosz Fryderyka Wilhelma 1797 i jakaś boratynka dziwna ;)
[ img ]

Guzik płaski i wypukły 21mm guzior z "7"
[ img ]

PS. Przeczyszczone tylko tyle żebym mógł zidentyfikować.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 16:52 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 15 maja 2012, 06:14
Posty: 35
Lokalizacja: Kętrzyn
Fajne znajdki, i ja latam na 150 ale u mnie bida z nędzom... gratuluję i oby jeszcze owocniej w tym roku, pozdrówka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 17:02 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 7 września 2012, 17:24
Posty: 138
Lokalizacja: Księstwo Warszawskie
150 mam..hmm od 5 lat chyba, wcześniej próbowałem w lesie i efekty były słabe tj. tylko II WŚ, ale w najczęściej spotykanym wydaniu czyli łuski, pociski moździerzowe i jakoś się zraziłem. We wrześniu 2012 wyskoczyłem na niepozorną łąkę, znalazłem wtedy pierwszą monetę "nie PRL ", 5 groszy pols. z 1827r i się zaczęło ;) Złota nie ma :lol: , ale kolekcja powoli się powiększa .
Życzę podobnie i Tobie! Wytrwałości.


Sorry za off-topic.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 17:22 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 22:02
Posty: 153
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kanarek daje radę, ładnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: niedziela, 6 stycznia 2013, 19:14 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 25 lutego 2004, 19:12
Posty: 682
Lokalizacja: Semper Invicta, Łowicz, RFN
Witam,Johny ten grosz SAP wcale nie jest ładny.Jest piękny,brawo Jasiu :) .Co do baterii trzeba zawsze mieć w plecaku zapasowy komplet.Na przykład wczoraj ratowałem Kompana któremu padły baterie.Darz Dół!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: wtorek, 8 stycznia 2013, 19:50 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 7 września 2012, 17:24
Posty: 138
Lokalizacja: Księstwo Warszawskie
Dziś miałem wolny ranek.. znajdy od świtu do 10:15. , szału nie ma ale ;o


Moniaki : 2 Rentenpfennig 1924 i coś.
[ img ]

Orzełek 2RP "Polonia W", 5 z wężem nie sygnowana.
[ img ]

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2,5 godzinki Johna
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 21:17 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 7 września 2012, 17:24
Posty: 138
Lokalizacja: Księstwo Warszawskie
Hello ;)
Dawno nie wrzucałem zdjęć fantów ale dziś nie mogłem się powstrzymać.
Niedziela, godzina 6.50, trawa po kolana.

Zawsze z westchnieniem oglądałem nieśmiertelniki znalezione przez użytkowników forum ... a tu boom ;) Dla mnie rewelacja.
Nieśmiertelnik zidentyfikowany dzięki forum "ioh.pl"
Stammkompanie Grenadier-Ersatz-Bataillon 494 czyli kompania kadrowa 494. zapasowego batalionu grenadierów


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL