https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

imperium w kartoflach
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117274
Strona 1 z 2

Autor:  wormann [ czwartek, 5 września 2013, 22:51 ]
Tytuł:  imperium w kartoflach

Trzy rzymskie monetki z jednego poletka za domem

Autor:  mario02 [ czwartek, 5 września 2013, 23:16 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Takie poletko to skarb.Pozazdrościć . Miło popatrzeć na takie znajdki. :1

Autor:  Coiner [ czwartek, 5 września 2013, 23:29 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Jak były trzy sztuki to i powinno ich tam być znacznie więcej.Możliwe ,ze trafiłes na stare obozowisko rzymskie :1

Autor:  alex_2013 [ piątek, 6 września 2013, 05:05 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

i Hadrian jeden widze,pokręc sie tam:)

Autor:  wormann [ piątek, 6 września 2013, 11:39 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Trzy wypady po 1h i trzy rzymki ,dzisiaj wieczorkiem wybiorę się tam jeszcze raz ,sprobuję na innej cewce może coś jeszcze wyskoczy

Autor:  pkumen [ piątek, 6 września 2013, 11:57 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Poletko podobne do mojego -wyskoczyły 4 Romany ,tylko przez .... 3 lata.

Autor:  wormann [ piątek, 6 września 2013, 12:19 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Hadrian po lekkim oczyszczeniu

Autor:  rebok26 [ piątek, 6 września 2013, 12:55 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Pogratulowac tez bym chcial takie pole za domem miec. A jak byly 3to bedzie wiecej

Autor:  alex_2013 [ piątek, 6 września 2013, 13:49 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Hadrian z personifikacja Afryki, kobiety spoczywającej ze skorpionem i rogiem w reku. Gratulacje

Autor:  wormann [ piątek, 6 września 2013, 14:05 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

alex_2013 napisał(a):
Hadrian z personifikacja Afryki, kobiety spoczywającej ze skorpionem i rogiem w reku. Gratulacje

Dobry jesteś :za szukałem takiego ale nie znalazłem ,może masz linka

Autor:  severian74 [ piątek, 6 września 2013, 14:20 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Gratulacje, Jakim wykrywaczem znalazłeś?

Autor:  wormann [ piątek, 6 września 2013, 14:25 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

X-terra 705

Autor:  dubois75 [ piątek, 6 września 2013, 15:44 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Gratulacje. na jakiej cewce nominalnie chodzisz na terce
pozdrawiam

Autor:  wormann [ piątek, 6 września 2013, 16:01 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

dubois75 napisał(a):
Gratulacje. na jakiej cewce nominalnie chodzisz na terce
pozdrawiam

NEL SHARPSHOOTER 5.5 x 9.5 18.5KHz

Autor:  varo [ piątek, 6 września 2013, 16:12 ]
Tytuł:  Re: imperium w kartoflach

Grubo - gratuluję :1

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/