https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| imperium w kartoflach https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117274 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | wormann [ czwartek, 5 września 2013, 22:51 ] |
| Tytuł: | imperium w kartoflach |
Trzy rzymskie monetki z jednego poletka za domem |
|
| Autor: | mario02 [ czwartek, 5 września 2013, 23:16 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Takie poletko to skarb.Pozazdrościć . Miło popatrzeć na takie znajdki. :1 |
|
| Autor: | Coiner [ czwartek, 5 września 2013, 23:29 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Jak były trzy sztuki to i powinno ich tam być znacznie więcej.Możliwe ,ze trafiłes na stare obozowisko rzymskie :1 |
|
| Autor: | alex_2013 [ piątek, 6 września 2013, 05:05 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
i Hadrian jeden widze,pokręc sie tam:) |
|
| Autor: | wormann [ piątek, 6 września 2013, 11:39 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Trzy wypady po 1h i trzy rzymki ,dzisiaj wieczorkiem wybiorę się tam jeszcze raz ,sprobuję na innej cewce może coś jeszcze wyskoczy |
|
| Autor: | pkumen [ piątek, 6 września 2013, 11:57 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Poletko podobne do mojego -wyskoczyły 4 Romany ,tylko przez .... 3 lata. |
|
| Autor: | wormann [ piątek, 6 września 2013, 12:19 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Hadrian po lekkim oczyszczeniu |
|
| Autor: | rebok26 [ piątek, 6 września 2013, 12:55 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Pogratulowac tez bym chcial takie pole za domem miec. A jak byly 3to bedzie wiecej |
|
| Autor: | alex_2013 [ piątek, 6 września 2013, 13:49 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Hadrian z personifikacja Afryki, kobiety spoczywającej ze skorpionem i rogiem w reku. Gratulacje |
|
| Autor: | wormann [ piątek, 6 września 2013, 14:05 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
alex_2013 napisał(a): Hadrian z personifikacja Afryki, kobiety spoczywającej ze skorpionem i rogiem w reku. Gratulacje Dobry jesteś :za szukałem takiego ale nie znalazłem ,może masz linka |
|
| Autor: | severian74 [ piątek, 6 września 2013, 14:20 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Gratulacje, Jakim wykrywaczem znalazłeś? |
|
| Autor: | wormann [ piątek, 6 września 2013, 14:25 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
X-terra 705 |
|
| Autor: | dubois75 [ piątek, 6 września 2013, 15:44 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Gratulacje. na jakiej cewce nominalnie chodzisz na terce pozdrawiam |
|
| Autor: | wormann [ piątek, 6 września 2013, 16:01 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
dubois75 napisał(a): Gratulacje. na jakiej cewce nominalnie chodzisz na terce pozdrawiam NEL SHARPSHOOTER 5.5 x 9.5 18.5KHz |
|
| Autor: | varo [ piątek, 6 września 2013, 16:12 ] |
| Tytuł: | Re: imperium w kartoflach |
Grubo - gratuluję :1 |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|