https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

dzisiejszy wypad
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117497
Strona 1 z 4

Autor:  rade [ poniedziałek, 9 września 2013, 19:16 ]
Tytuł:  dzisiejszy wypad

wykopane na starej wiosce

Autor:  rade [ poniedziałek, 9 września 2013, 19:44 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

sprawnosciowa po oczyszczeniu

Autor:  bruk [ poniedziałek, 9 września 2013, 20:45 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

Ta odznaka to: ,,Oceniającego odległość ( Distanzschatzer), wprowadzona w 1906 roku.
Ciekawe znajdki .

Autor:  rade [ piątek, 4 października 2013, 18:36 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

medal po oczyszczeniu czy ktos wie jak go zakonserwować zeby nie powrocil zielony nalot

Autor:  sokolams [ piątek, 4 października 2013, 18:41 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

coś ty zrobił z tym medalem ;/ był ładny teraz to śmieć ;/

Autor:  MIRAS2009 [ piątek, 4 października 2013, 18:41 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

Troche kolega zepsuł ten medal :(

Autor:  darek31 [ piątek, 4 października 2013, 18:42 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

rade napisał(a):
medal po oczyszczeniu ...


Super efekt!!! Zdradź nam sekret Twojej metody czyszczenia :=

Autor:  MIRAS2009 [ piątek, 4 października 2013, 18:44 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

Przypuszczam że ta szczoteczka była używana-ech trzeba było sie zapytać przed czyszczeniem

Autor:  Harnaś87 [ piątek, 4 października 2013, 18:50 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

STOP!!! STOP!!! STOP!!!
Żadnej konserwacji, wcześniej trzeba by poprawić czyszczenie, we wżerach jeszcze zalegają pokłady korozji , które z czasem mogłyby zniszczyć medal..

Autor:  Skuti [ piątek, 4 października 2013, 19:03 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

ja bym go jeszcze młotkiem na kowadle wyklepał :D reszta brudu by odpadła :D

...kolego poćwicz czyszczenie na jakiś starych złomach albo nic nie wartych monetach, poszukaj w necie coś o czyszczeniu, jest pełno tematów i poradników jak czyścić (albo nie czyścić)

Autor:  webimage [ piątek, 4 października 2013, 19:03 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

Strzelałeś do tego medalu? Aż trudno uwierzyć że to ten sam... :(

Autor:  piątek13stego [ piątek, 4 października 2013, 19:04 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

"rade" to prowokacja?! czy na serio tak pojechałeś ten zacny medal (: bo jak na serio to micha mi się od ucha do ucha rozdarła (: (: (: i zewrzeć z powrotem coś nie może (:

Autor:  piątek13stego [ piątek, 4 października 2013, 19:05 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

P.S.zielony nalot najlepiej wraca w glebie (:

Autor:  dar71 [ piątek, 4 października 2013, 19:15 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

I nie będzie medala :(

Autor:  radkow1 [ piątek, 4 października 2013, 19:21 ]
Tytuł:  Re: dzisiejszy wypad

Łatwo przyszło, łatwo poszło :h
Reszta również załatwiona?

Strona 1 z 4 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/