https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| dzisiejszy wypad https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117497 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | rade [ poniedziałek, 9 września 2013, 19:16 ] |
| Tytuł: | dzisiejszy wypad |
wykopane na starej wiosce |
|
| Autor: | rade [ poniedziałek, 9 września 2013, 19:44 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
sprawnosciowa po oczyszczeniu |
|
| Autor: | bruk [ poniedziałek, 9 września 2013, 20:45 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
Ta odznaka to: ,,Oceniającego odległość ( Distanzschatzer), wprowadzona w 1906 roku. Ciekawe znajdki . |
|
| Autor: | rade [ piątek, 4 października 2013, 18:36 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
medal po oczyszczeniu czy ktos wie jak go zakonserwować zeby nie powrocil zielony nalot |
|
| Autor: | sokolams [ piątek, 4 października 2013, 18:41 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
coś ty zrobił z tym medalem ;/ był ładny teraz to śmieć ;/ |
|
| Autor: | MIRAS2009 [ piątek, 4 października 2013, 18:41 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
Troche kolega zepsuł ten medal :( |
|
| Autor: | darek31 [ piątek, 4 października 2013, 18:42 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
rade napisał(a): medal po oczyszczeniu ... Super efekt!!! Zdradź nam sekret Twojej metody czyszczenia := |
|
| Autor: | MIRAS2009 [ piątek, 4 października 2013, 18:44 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
Przypuszczam że ta szczoteczka była używana-ech trzeba było sie zapytać przed czyszczeniem |
|
| Autor: | Harnaś87 [ piątek, 4 października 2013, 18:50 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
STOP!!! STOP!!! STOP!!! Żadnej konserwacji, wcześniej trzeba by poprawić czyszczenie, we wżerach jeszcze zalegają pokłady korozji , które z czasem mogłyby zniszczyć medal.. |
|
| Autor: | Skuti [ piątek, 4 października 2013, 19:03 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
ja bym go jeszcze młotkiem na kowadle wyklepał :D reszta brudu by odpadła :D ...kolego poćwicz czyszczenie na jakiś starych złomach albo nic nie wartych monetach, poszukaj w necie coś o czyszczeniu, jest pełno tematów i poradników jak czyścić (albo nie czyścić) |
|
| Autor: | webimage [ piątek, 4 października 2013, 19:03 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
Strzelałeś do tego medalu? Aż trudno uwierzyć że to ten sam... :( |
|
| Autor: | piątek13stego [ piątek, 4 października 2013, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
"rade" to prowokacja?! czy na serio tak pojechałeś ten zacny medal (: bo jak na serio to micha mi się od ucha do ucha rozdarła (: (: (: i zewrzeć z powrotem coś nie może (: |
|
| Autor: | piątek13stego [ piątek, 4 października 2013, 19:05 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
P.S.zielony nalot najlepiej wraca w glebie (: |
|
| Autor: | dar71 [ piątek, 4 października 2013, 19:15 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
I nie będzie medala :( |
|
| Autor: | radkow1 [ piątek, 4 października 2013, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: dzisiejszy wypad |
Łatwo przyszło, łatwo poszło :h Reszta również załatwiona? |
|
| Strona 1 z 4 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|