https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Powrót na Wilhelmowskie pole
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117557
Strona 1 z 1

Autor:  etrom2 [ wtorek, 10 września 2013, 18:55 ]
Tytuł:  Powrót na Wilhelmowskie pole

Z racji tego ,ze grafikowo wolne- [ kobita na pierwszej zmianie]-wykrywka w auto i na pole -poczatkowo lipa,same blaszki i zawleczki od browarków,mysle zmienie poletko=niespodziewajka po dosłownie paru meterkach sygnalik jak h...-garrecik na boczek ,sapereczka i kopanko-monetka,za chwile jeszcze jedna,a potem jeszcze....Najlepsze jest to, ze kiedys dosc starannie -spacerowałem -po tym polu,widocznie sie myliłem....

Autor:  stachu1969 [ wtorek, 10 września 2013, 19:10 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

a co to za monetki :? słabo widać :h

Autor:  etrom2 [ wtorek, 10 września 2013, 19:29 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

Z racji tego ,ze nie czyszcze znalezionych monet ,a nie dysponuje aparatem wysokiej klasy-zapozyczyłem fotki z intera.--dokładnie takie monetki dzis trafiłem.

Autor:  plgkb [ wtorek, 10 września 2013, 20:43 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

rewelacja miejscwka
:1

Autor:  sivydym [ środa, 11 września 2013, 07:44 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

Gratulacje,monetki wyglądają jak podorane z większej całości .Dobrze tam pochodź bez dyskrymy może
namierzysz coś jeszcze.

Autor:  rebok26 [ środa, 11 września 2013, 08:22 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

To sie nazywa rozsypana sakiewka piekny traf gratulacje.

Autor:  RAJTEKZKS [ środa, 11 września 2013, 21:18 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

Czyli 6 groszy, Jerzy Wilhelm (1619-1640) :)
Pięęęęęękna sprawa:)

Autor:  paww18 [ czwartek, 12 września 2013, 09:22 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

piękny strzał, ja trafilem taką jedną sztuke to cieszylem sie jak dziecko ;)
Jaki region Polski, wielkopolska, lubuskie?

Autor:  etrom2 [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:00 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

Lubuskie--poletko pod Gorzowem :1

Autor:  stachu1969 [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:21 ]
Tytuł:  Re: Powrót na Wilhelmowskie pole

witam nie ma przechodzonych miejscówek nawet na przechodzonej kiedyś coś jeszcze wyjdzie fajne fanty pozdrawiam :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/