https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Powrót na Wilhelmowskie pole https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117557 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | etrom2 [ wtorek, 10 września 2013, 18:55 ] |
| Tytuł: | Powrót na Wilhelmowskie pole |
Z racji tego ,ze grafikowo wolne- [ kobita na pierwszej zmianie]-wykrywka w auto i na pole -poczatkowo lipa,same blaszki i zawleczki od browarków,mysle zmienie poletko=niespodziewajka po dosłownie paru meterkach sygnalik jak h...-garrecik na boczek ,sapereczka i kopanko-monetka,za chwile jeszcze jedna,a potem jeszcze....Najlepsze jest to, ze kiedys dosc starannie -spacerowałem -po tym polu,widocznie sie myliłem.... |
|
| Autor: | stachu1969 [ wtorek, 10 września 2013, 19:10 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
a co to za monetki :? słabo widać :h |
|
| Autor: | etrom2 [ wtorek, 10 września 2013, 19:29 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
Z racji tego ,ze nie czyszcze znalezionych monet ,a nie dysponuje aparatem wysokiej klasy-zapozyczyłem fotki z intera.--dokładnie takie monetki dzis trafiłem. |
|
| Autor: | plgkb [ wtorek, 10 września 2013, 20:43 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
rewelacja miejscwka :1 |
|
| Autor: | sivydym [ środa, 11 września 2013, 07:44 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
Gratulacje,monetki wyglądają jak podorane z większej całości .Dobrze tam pochodź bez dyskrymy może namierzysz coś jeszcze. |
|
| Autor: | rebok26 [ środa, 11 września 2013, 08:22 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
To sie nazywa rozsypana sakiewka piekny traf gratulacje. |
|
| Autor: | RAJTEKZKS [ środa, 11 września 2013, 21:18 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
Czyli 6 groszy, Jerzy Wilhelm (1619-1640) :) Pięęęęęękna sprawa:) |
|
| Autor: | paww18 [ czwartek, 12 września 2013, 09:22 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
piękny strzał, ja trafilem taką jedną sztuke to cieszylem sie jak dziecko ;) Jaki region Polski, wielkopolska, lubuskie? |
|
| Autor: | etrom2 [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:00 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
Lubuskie--poletko pod Gorzowem :1 |
|
| Autor: | stachu1969 [ poniedziałek, 7 października 2013, 21:21 ] |
| Tytuł: | Re: Powrót na Wilhelmowskie pole |
witam nie ma przechodzonych miejscówek nawet na przechodzonej kiedyś coś jeszcze wyjdzie fajne fanty pozdrawiam :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|