https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Prosto z Holenderskiego plecaka. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117756 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | piotr123 [ sobota, 14 września 2013, 20:14 ] |
| Tytuł: | Prosto z Holenderskiego plecaka. |
Jako że za pare dni wyjazd do Polski z Nederlandi byłem na targu staroci i kupiłem sobie fajny plecak na wyprawy, a przy czyszczeniu wypadły fajne dwie monetki, niby nic a jak cieszy :1 |
|
| Autor: | Lucim [ sobota, 14 września 2013, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: Prosto z Holenderskiego plecaka. |
Może to dobra wróżba - bez wykrywki dwie monety? Aż strach pomyśleć co będzie z użyciem piszczałki :1 :usta |
|
| Autor: | piotr123 [ sobota, 14 września 2013, 23:34 ] |
| Tytuł: | Re: Prosto z Holenderskiego plecaka. |
Tez tak myślę :666 za dwa tygodnie pora ruszyć w pole :D |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|