https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Prosto z Holenderskiego plecaka.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117756
Strona 1 z 1

Autor:  piotr123 [ sobota, 14 września 2013, 20:14 ]
Tytuł:  Prosto z Holenderskiego plecaka.

Jako że za pare dni wyjazd do Polski z Nederlandi byłem na targu staroci i kupiłem sobie fajny plecak na wyprawy, a przy czyszczeniu wypadły fajne dwie monetki, niby nic a jak cieszy :1

Autor:  Lucim [ sobota, 14 września 2013, 22:02 ]
Tytuł:  Re: Prosto z Holenderskiego plecaka.

Może to dobra wróżba -
bez wykrywki dwie monety?
Aż strach pomyśleć co będzie z użyciem
piszczałki :1
:usta

Autor:  piotr123 [ sobota, 14 września 2013, 23:34 ]
Tytuł:  Re: Prosto z Holenderskiego plecaka.

Tez tak myślę :666 za dwa tygodnie pora ruszyć w pole :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/