https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| 14 września- udany poranek https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117763 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | yarko [ sobota, 14 września 2013, 21:59 ] |
| Tytuł: | 14 września- udany poranek |
Dzisiejszy dzionek uważam za udany :) 1 poletko, sporo różnorakich fantów. Zaczęło się od 3 kopiejek wykopanych 15 cm od dołka, który zagrzebałem 2 miesiące wcześniej, a na zakończenie piękny medalik "sursum corda" w miejscu, które sprawdzałem na starcie (sygnał był kiepski- uznałem, że to folia a wracając szedłem z innej strony i sygnał był na tyle obiecujący, że postanowiłem grzebnąć po raz ostatni na dziś). Jutro dorzucę jeszcze zdjęcia fantów, które zostały w samochodzie. |
|
| Autor: | yarko [ sobota, 14 września 2013, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: 14 września- udany poranek |
jeszcze kilka fotek |
|
| Autor: | Lucim [ sobota, 14 września 2013, 22:05 ] |
| Tytuł: | Re: 14 września- udany poranek |
Brawo - gratuluję fantów. Fotki przedstawiają jakby wszystko było ze złota :lol: |
|
| Autor: | GROSSVS [ niedziela, 15 września 2013, 10:12 ] |
| Tytuł: | Re: 14 września- udany poranek |
Lucim napisał(a): Brawo - gratuluję fantów. Fotki przedstawiają jakby wszystko było ze złota :lol: Rada dla fotografującego, jak robisz w świetle sztucznym włącz funkcję światło jarzeniowe lub podobne. Zapewne jest w ustawieniach. Wtedy będzie w miarę normalna korekcja obrazu. |
|
| Autor: | yarko [ niedziela, 15 września 2013, 19:17 ] |
| Tytuł: | Re: 14 września- udany poranek |
Do rady się dostosuję ;) wrzucam zdjęcie dla kolegi "monety" |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|