https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

14 września- udany poranek
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117763
Strona 1 z 1

Autor:  yarko [ sobota, 14 września 2013, 21:59 ]
Tytuł:  14 września- udany poranek

Dzisiejszy dzionek uważam za udany :) 1 poletko, sporo różnorakich fantów. Zaczęło się od 3 kopiejek wykopanych 15 cm od dołka, który zagrzebałem 2 miesiące wcześniej, a na zakończenie piękny medalik "sursum corda" w miejscu, które sprawdzałem na starcie (sygnał był kiepski- uznałem, że to folia a wracając szedłem z innej strony i sygnał był na tyle obiecujący, że postanowiłem grzebnąć po raz ostatni na dziś). Jutro dorzucę jeszcze zdjęcia fantów, które zostały w samochodzie.

Autor:  yarko [ sobota, 14 września 2013, 22:02 ]
Tytuł:  Re: 14 września- udany poranek

jeszcze kilka fotek

Autor:  Lucim [ sobota, 14 września 2013, 22:05 ]
Tytuł:  Re: 14 września- udany poranek

Brawo - gratuluję fantów.
Fotki przedstawiają jakby wszystko
było ze złota :lol:

Autor:  GROSSVS [ niedziela, 15 września 2013, 10:12 ]
Tytuł:  Re: 14 września- udany poranek

Lucim napisał(a):
Brawo - gratuluję fantów.
Fotki przedstawiają jakby wszystko
było ze złota :lol:

Rada dla fotografującego, jak robisz w świetle sztucznym włącz funkcję światło jarzeniowe lub podobne. Zapewne jest w ustawieniach. Wtedy będzie w miarę normalna korekcja obrazu.

Autor:  yarko [ niedziela, 15 września 2013, 19:17 ]
Tytuł:  Re: 14 września- udany poranek

Do rady się dostosuję ;) wrzucam zdjęcie dla kolegi "monety"

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/