https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Moje znajdy
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117772
Strona 1 z 1

Autor:  Piotr1906 [ niedziela, 15 września 2013, 00:12 ]
Tytuł:  Moje znajdy

Tutaj będę zamieszczał swoje znajdy :1
To dzisiejszy krótki wypad :1
kilka moniaków,lecz same wytarciuchy niestety..
Zaczep klamry CK sygnowany,a to coś ołowiane trafiło do odpowiedniego działu.
mile widziane komentarze i pomoc w ID niezidentyfikowanych przedmiotów :1
pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/