Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 17:28 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Pare pocisków i guzik nie no masakra


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 17:45 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 22:28
Posty: 192
Lokalizacja: Kurpie
Nie łam się, bywają takie wypady ale trzeba być upartym!
W końcu coś wyjdzie, znajdzie się jakaś dobra miejscówka i zapomnisz o godzinach daremnego rycia.

Głowa do gory :h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 17:46 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 23:38
Posty: 77
bardzo ładny carski guziczek a to nie są pociski tylko kulki od szrapnlka :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 17:47 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 czerwca 2013, 16:58
Posty: 185
Lokalizacja: Gdańsk
Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany.
-moderacja


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 17:49 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2013, 21:47
Posty: 212
Po wiem ci mi zawsze cos wyjdzie ale nigdy takiego fajnego gyziczka nie znalazlem powinnes sie cieszyc i wroc w te miejsce z lepszym sprzetem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 18:17 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
więc to sznaprel ahaa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 18:33 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 24 czerwca 2013, 13:19
Posty: 17
Ostatnio znalazłem podobny guzik a też chodziłem ze 3 - 4 godziny i oprócz niego nic. :( A ten twój ma jakąś sygnaturę bo mój był bez?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 19:33 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2011, 16:27
Posty: 7
Nie ma co się załamywać, takie dni bywają. Ja dzisiaj ponat 4 godziny w terenie i tylko 3 sztuki fenoli i 1/2 kopiejki. Poza tym mase polmosów i drutu :-( Jutro będzie lepiej :-) A ten guziczek naprawdę śliczny.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 20:22 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 lipca 2012, 10:52
Posty: 239
guziol jest super, tak trzymaj .... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 20:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1684
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
A ten moniak z avatara to Twoje znalezisko??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 21:13 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Ten guzik ma tylko 11 z tyłu wybitą


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 21:16 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
ten moniak to z google ,"na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! takiego nie chapne moją kolekcje okradziono nie mialem takich cudeniek jak to chodz 3 rubluwki AU miałem ,ciesze sie bo zwracam armanda i mam 2200 na nowy nabytek.Bedzie to Optima lub Argo widze rze polecacie je często


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: niedziela, 15 września 2013, 21:37 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Robie błędy od przedszkola moje prace były kuratoryjnie oceniane i miałem ulge z ortografią ,potrafię napisać burza a za 5 minut bóża więc sory chłopaki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 06:00 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 10 lipca 2012, 00:50
Posty: 215
Lokalizacja: miasto wilkow
z roku na rok o fanty trudniej , musisz szukac miejsc gdzie bedziesz jednym z pierwszych , mapa i godziny patrzenia albo pod samymi chalupami szukac :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL