https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117812
Strona 1 z 1

Autor:  DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 17:28 ]
Tytuł:  Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Pare pocisków i guzik nie no masakra

Autor:  wiedzmin [ niedziela, 15 września 2013, 17:45 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Nie łam się, bywają takie wypady ale trzeba być upartym!
W końcu coś wyjdzie, znajdzie się jakaś dobra miejscówka i zapomnisz o godzinach daremnego rycia.

Głowa do gory :h

Autor:  zazek69 [ niedziela, 15 września 2013, 17:46 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

bardzo ładny carski guziczek a to nie są pociski tylko kulki od szrapnlka :1

Autor:  AnonymousGuyy [ niedziela, 15 września 2013, 17:47 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany.
-moderacja

Autor:  Caban [ niedziela, 15 września 2013, 17:49 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Po wiem ci mi zawsze cos wyjdzie ale nigdy takiego fajnego gyziczka nie znalazlem powinnes sie cieszyc i wroc w te miejsce z lepszym sprzetem.

Autor:  DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 18:17 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

więc to sznaprel ahaa

Autor:  Ajlowiu [ niedziela, 15 września 2013, 18:33 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Ostatnio znalazłem podobny guzik a też chodziłem ze 3 - 4 godziny i oprócz niego nic. :( A ten twój ma jakąś sygnaturę bo mój był bez?

Autor:  kopidołek [ niedziela, 15 września 2013, 19:33 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Nie ma co się załamywać, takie dni bywają. Ja dzisiaj ponat 4 godziny w terenie i tylko 3 sztuki fenoli i 1/2 kopiejki. Poza tym mase polmosów i drutu :-( Jutro będzie lepiej :-) A ten guziczek naprawdę śliczny.

Autor:  noon3897 [ niedziela, 15 września 2013, 20:22 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

guziol jest super, tak trzymaj .... ;)

Autor:  Coiner [ niedziela, 15 września 2013, 20:29 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

A ten moniak z avatara to Twoje znalezisko??

Autor:  DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 21:13 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Ten guzik ma tylko 11 z tyłu wybitą

Autor:  DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 21:16 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

ten moniak to z google ,"na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! takiego nie chapne moją kolekcje okradziono nie mialem takich cudeniek jak to chodz 3 rubluwki AU miałem ,ciesze sie bo zwracam armanda i mam 2200 na nowy nabytek.Bedzie to Optima lub Argo widze rze polecacie je często

Autor:  DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 21:37 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

Robie błędy od przedszkola moje prace były kuratoryjnie oceniane i miałem ulge z ortografią ,potrafię napisać burza a za 5 minut bóża więc sory chłopaki

Autor:  bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 06:00 ]
Tytuł:  Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-(

z roku na rok o fanty trudniej , musisz szukac miejsc gdzie bedziesz jednym z pierwszych , mapa i godziny patrzenia albo pod samymi chalupami szukac :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/