https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117812 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 17:28 ] |
| Tytuł: | Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Pare pocisków i guzik nie no masakra |
|
| Autor: | wiedzmin [ niedziela, 15 września 2013, 17:45 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Nie łam się, bywają takie wypady ale trzeba być upartym! W końcu coś wyjdzie, znajdzie się jakaś dobra miejscówka i zapomnisz o godzinach daremnego rycia. Głowa do gory :h |
|
| Autor: | zazek69 [ niedziela, 15 września 2013, 17:46 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
bardzo ładny carski guziczek a to nie są pociski tylko kulki od szrapnlka :1 |
|
| Autor: | AnonymousGuyy [ niedziela, 15 września 2013, 17:47 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany. -moderacja |
|
| Autor: | Caban [ niedziela, 15 września 2013, 17:49 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Po wiem ci mi zawsze cos wyjdzie ale nigdy takiego fajnego gyziczka nie znalazlem powinnes sie cieszyc i wroc w te miejsce z lepszym sprzetem. |
|
| Autor: | DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 18:17 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
więc to sznaprel ahaa |
|
| Autor: | Ajlowiu [ niedziela, 15 września 2013, 18:33 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Ostatnio znalazłem podobny guzik a też chodziłem ze 3 - 4 godziny i oprócz niego nic. :( A ten twój ma jakąś sygnaturę bo mój był bez? |
|
| Autor: | kopidołek [ niedziela, 15 września 2013, 19:33 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Nie ma co się załamywać, takie dni bywają. Ja dzisiaj ponat 4 godziny w terenie i tylko 3 sztuki fenoli i 1/2 kopiejki. Poza tym mase polmosów i drutu :-( Jutro będzie lepiej :-) A ten guziczek naprawdę śliczny. |
|
| Autor: | noon3897 [ niedziela, 15 września 2013, 20:22 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
guziol jest super, tak trzymaj .... ;) |
|
| Autor: | Coiner [ niedziela, 15 września 2013, 20:29 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
A ten moniak z avatara to Twoje znalezisko?? |
|
| Autor: | DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 21:13 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Ten guzik ma tylko 11 z tyłu wybitą |
|
| Autor: | DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 21:16 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
ten moniak to z google ,"na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! takiego nie chapne moją kolekcje okradziono nie mialem takich cudeniek jak to chodz 3 rubluwki AU miałem ,ciesze sie bo zwracam armanda i mam 2200 na nowy nabytek.Bedzie to Optima lub Argo widze rze polecacie je często |
|
| Autor: | DANON_LSK [ niedziela, 15 września 2013, 21:37 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
Robie błędy od przedszkola moje prace były kuratoryjnie oceniane i miałem ulge z ortografią ,potrafię napisać burza a za 5 minut bóża więc sory chłopaki |
|
| Autor: | bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 06:00 ] |
| Tytuł: | Re: Po 6 godzinach w terenie tylko to :-( |
z roku na rok o fanty trudniej , musisz szukac miejsc gdzie bedziesz jednym z pierwszych , mapa i godziny patrzenia albo pod samymi chalupami szukac :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|