https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Ptaszysko
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117813
Strona 1 z 1

Autor:  dymek190 [ niedziela, 15 września 2013, 17:40 ]
Tytuł:  Ptaszysko

Witam
Będe wdzięczny za pomoc w identyfikacji. Znalazłem go dziś w lesie na terenach przewalania się Napoleonki, I i II wojny światowej. Macie jakieś pomysły?

Dodam że wysokość 3,5 cm
szerokość 4 cm

Autor:  Caban [ niedziela, 15 września 2013, 17:51 ]
Tytuł:  Re: Ptaszysko

Ja nie mam pojecia nigdy nie widzialem takiego,moze juz zapomnialem,ale wydaje sie jakby bylo doczebiane np: do czapki

Autor:  dymek190 [ niedziela, 15 września 2013, 17:55 ]
Tytuł:  Re: Ptaszysko

Dzieki za pomysł. O czapce też pomyślałem....
Nie mam pojęcia pierwsze myśli: Orzeł francuzów....
chyba ich patrzył w strone Niemiec.

Autor:  arys27 [ niedziela, 15 września 2013, 19:19 ]
Tytuł:  Re: Ptaszysko

Prusy III Rzesza.

Autor:  borsia [ niedziela, 15 września 2013, 19:21 ]
Tytuł:  Re: Ptaszysko

Znalazłam coś takiego, troszku podobne: http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=6 ... ?id=699858

Autor:  dymek190 [ niedziela, 15 września 2013, 19:30 ]
Tytuł:  Re: Ptaszysko

Zgadza się, nawet identyczny tylko bez literki. I wiesz w moim przypadku nie daleko też była kiedyś leśniczówka.

Autor:  dymek190 [ poniedziałek, 16 września 2013, 11:07 ]
Tytuł:  Re: Ptaszysko

Przeprowadziłem rekonesans i wyszło mi że to taki orzełek jak ten z flagi Pruskiej lata 1921-1933

Dzięki za pomoc :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/