https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Ptaszysko https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117813 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dymek190 [ niedziela, 15 września 2013, 17:40 ] |
| Tytuł: | Ptaszysko |
Witam Będe wdzięczny za pomoc w identyfikacji. Znalazłem go dziś w lesie na terenach przewalania się Napoleonki, I i II wojny światowej. Macie jakieś pomysły? Dodam że wysokość 3,5 cm szerokość 4 cm |
|
| Autor: | Caban [ niedziela, 15 września 2013, 17:51 ] |
| Tytuł: | Re: Ptaszysko |
Ja nie mam pojecia nigdy nie widzialem takiego,moze juz zapomnialem,ale wydaje sie jakby bylo doczebiane np: do czapki |
|
| Autor: | dymek190 [ niedziela, 15 września 2013, 17:55 ] |
| Tytuł: | Re: Ptaszysko |
Dzieki za pomysł. O czapce też pomyślałem.... Nie mam pojęcia pierwsze myśli: Orzeł francuzów.... chyba ich patrzył w strone Niemiec. |
|
| Autor: | arys27 [ niedziela, 15 września 2013, 19:19 ] |
| Tytuł: | Re: Ptaszysko |
Prusy III Rzesza. |
|
| Autor: | borsia [ niedziela, 15 września 2013, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: Ptaszysko |
Znalazłam coś takiego, troszku podobne: http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=6 ... ?id=699858 |
|
| Autor: | dymek190 [ niedziela, 15 września 2013, 19:30 ] |
| Tytuł: | Re: Ptaszysko |
Zgadza się, nawet identyczny tylko bez literki. I wiesz w moim przypadku nie daleko też była kiedyś leśniczówka. |
|
| Autor: | dymek190 [ poniedziałek, 16 września 2013, 11:07 ] |
| Tytuł: | Re: Ptaszysko |
Przeprowadziłem rekonesans i wyszło mi że to taki orzełek jak ten z flagi Pruskiej lata 1921-1933 Dzięki za pomoc :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|