https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| poranne wypociny :) -16.09.13 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117818 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | zazek69 [ niedziela, 15 września 2013, 18:13 ] |
| Tytuł: | poranne wypociny :) -16.09.13 |
szkoda ze miałem tylko godzinkę na ten kawałek pola ale chociaż jest pomysł na kolejny wypadzik :666 |
|
| Autor: | szeryfns [ niedziela, 15 września 2013, 20:24 ] |
| Tytuł: | Re: poranne wypociny :) |
Witam!Może ktoś wie do czego mocowany był guzik ołowiany znajdujący się w dolnym rzędzie po lewej stronie(podobny do francuskich gaciowców).Znajduję takie często na poletkach.Pozdrawiam! |
|
| Autor: | zazek69 [ niedziela, 15 września 2013, 21:25 ] |
| Tytuł: | Re: poranne wypociny :) |
szeryfns napisał(a): Witam!Może ktoś wie do czego mocowany był guzik ołowiany znajdujący się w dolnym rzędzie po lewej stronie(podobny do francuskich gaciowców).Znajduję takie często na poletkach.Pozdrawiam! przybliżę o co chodziło koledze :) średnica 30mm waga około:13g |
|
| Autor: | bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 06:03 ] |
| Tytuł: | Re: poranne wypociny :) -16.09.13 |
tam jest wybita cyfra 4 czy tylko takie zludzenie ? |
|
| Autor: | loczek163 [ poniedziałek, 16 września 2013, 09:46 ] |
| Tytuł: | Re: poranne wypociny :) -16.09.13 |
bellial napisał(a): tam jest wybita cyfra 4 czy tylko takie zludzenie ? Jest ,,4,, |
|
| Autor: | ZeWschOdu [ poniedziałek, 16 września 2013, 20:08 ] |
| Tytuł: | Re: poranne wypociny :) -16.09.13 |
słabe stany nawet prlków, ziemia chyba nie sprzyja moniakom. A ten ,,guzik'' zidentyfikowano mi kiedyś jako obciążnik do ubrań. np sukni. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|