https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

poranne wypociny :) -16.09.13
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117818
Strona 1 z 1

Autor:  zazek69 [ niedziela, 15 września 2013, 18:13 ]
Tytuł:  poranne wypociny :) -16.09.13

szkoda ze miałem tylko godzinkę na ten kawałek pola ale chociaż jest pomysł na kolejny wypadzik :666

Autor:  szeryfns [ niedziela, 15 września 2013, 20:24 ]
Tytuł:  Re: poranne wypociny :)

Witam!Może ktoś wie do czego mocowany był guzik ołowiany znajdujący się w dolnym rzędzie po lewej stronie(podobny do francuskich gaciowców).Znajduję takie często na poletkach.Pozdrawiam!

Autor:  zazek69 [ niedziela, 15 września 2013, 21:25 ]
Tytuł:  Re: poranne wypociny :)

szeryfns napisał(a):
Witam!Może ktoś wie do czego mocowany był guzik ołowiany znajdujący się w dolnym rzędzie po lewej stronie(podobny do francuskich gaciowców).Znajduję takie często na poletkach.Pozdrawiam!

przybliżę o co chodziło koledze :)

średnica 30mm
waga około:13g

Autor:  bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 06:03 ]
Tytuł:  Re: poranne wypociny :) -16.09.13

tam jest wybita cyfra 4 czy tylko takie zludzenie ?

Autor:  loczek163 [ poniedziałek, 16 września 2013, 09:46 ]
Tytuł:  Re: poranne wypociny :) -16.09.13

bellial napisał(a):
tam jest wybita cyfra 4 czy tylko takie zludzenie ?

Jest ,,4,,

Autor:  ZeWschOdu [ poniedziałek, 16 września 2013, 20:08 ]
Tytuł:  Re: poranne wypociny :) -16.09.13

słabe stany nawet prlków, ziemia chyba nie sprzyja moniakom. A ten ,,guzik'' zidentyfikowano mi kiedyś jako obciążnik do ubrań. np sukni.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/