https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

5 h w terenie - nie jest źle ;)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117821
Strona 1 z 1

Autor:  destylates [ niedziela, 15 września 2013, 18:31 ]
Tytuł:  5 h w terenie - nie jest źle ;)

Same krzaki -masakra..

Autor:  noon3897 [ niedziela, 15 września 2013, 20:25 ]
Tytuł:  Re: 5 h w terenie - nie jest źle ;)

wynik nie jest zły ... pozdro ... ;)

Autor:  bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 06:08 ]
Tytuł:  Re: 5 h w terenie - nie jest źle ;)

tylko monetki wyszly nic wiecej ? fajne znajdki dobrze , ze u mnie fenoli brak bo kolorze mozna na pierwszy rzut oka duze cisnienie zlapac :lol:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/