https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| 5 h w terenie - nie jest źle ;) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117821 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | destylates [ niedziela, 15 września 2013, 18:31 ] |
| Tytuł: | 5 h w terenie - nie jest źle ;) |
Same krzaki -masakra.. |
|
| Autor: | noon3897 [ niedziela, 15 września 2013, 20:25 ] |
| Tytuł: | Re: 5 h w terenie - nie jest źle ;) |
wynik nie jest zły ... pozdro ... ;) |
|
| Autor: | bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 06:08 ] |
| Tytuł: | Re: 5 h w terenie - nie jest źle ;) |
tylko monetki wyszly nic wiecej ? fajne znajdki dobrze , ze u mnie fenoli brak bo kolorze mozna na pierwszy rzut oka duze cisnienie zlapac :lol: |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|