https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Dzisiejszy wypad 15.09.2013
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117827
Strona 1 z 1

Autor:  sylwek370 [ niedziela, 15 września 2013, 19:04 ]
Tytuł:  Dzisiejszy wypad 15.09.2013

Załącznik:
Obraz 024.jpg
Załącznik:
Obraz 021.jpg
Załącznik:
Obraz 022.jpg
Załącznik:
Obraz 020.jpg
Załącznik:
Obraz 019.jpg
Załącznik:
Obraz 018.jpg

Autor:  bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 15:35 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejszy wypad

ostatnie zdjecie w srodku to moniak ?

Autor:  Coiner [ wtorek, 17 września 2013, 12:57 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejszy wypad 15.09.2013

sylwek370 napisał(a):
ciokawe jaki

DS - doppel schilling

Autor:  POMORZANY [ wtorek, 17 września 2013, 21:10 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejszy wypad 15.09.2013

Coiner napisał(a):
sylwek370 napisał(a):
ciokawe jaki

DS - doppel schilling

Witam
A można lepsze zdjęcie obu stron na "identyfikacje".
Pozdrawiam
Wojtek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/