https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Dzisiejszy wypad 15.09.2013 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117827 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sylwek370 [ niedziela, 15 września 2013, 19:04 ] |
| Tytuł: | Dzisiejszy wypad 15.09.2013 |
Załącznik: Obraz 024.jpg Załącznik: Obraz 021.jpg Załącznik: Obraz 022.jpg Załącznik: Obraz 020.jpg Załącznik: Obraz 019.jpg Załącznik: Obraz 018.jpg
|
|
| Autor: | bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 15:35 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejszy wypad |
ostatnie zdjecie w srodku to moniak ? |
|
| Autor: | Coiner [ wtorek, 17 września 2013, 12:57 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejszy wypad 15.09.2013 |
sylwek370 napisał(a): ciokawe jaki DS - doppel schilling |
|
| Autor: | POMORZANY [ wtorek, 17 września 2013, 21:10 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejszy wypad 15.09.2013 |
Coiner napisał(a): sylwek370 napisał(a): ciokawe jaki DS - doppel schilling Witam A można lepsze zdjęcie obu stron na "identyfikacje". Pozdrawiam Wojtek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|