https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| chyba trafiłem na dobrą miejscówke https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117876 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | belhior [ poniedziałek, 16 września 2013, 12:32 ] |
| Tytuł: | chyba trafiłem na dobrą miejscówke |
Jechałem do domu, sprzęt w samochodzie, zobaczyłem zorane pole. Z lekką konspiracją poszedłem tam. Niestety tylko 30min bo grafik napięty. To co na zdjęciu to tylko z krawędzi pola, przeszedłem w tą z powrotem i musiałem jechać do domu. monetki chyba klamra część od otwieranej zawieszki??? Muszę tam wrócić. |
|
| Autor: | marcoon [ poniedziałek, 16 września 2013, 13:12 ] |
| Tytuł: | Re: chyba trafiłem na dobrą miejscówke |
Chyba zawias nie klamra ;) |
|
| Autor: | xyz [ poniedziałek, 16 września 2013, 13:51 ] |
| Tytuł: | Re: chyba trafiłem na dobrą miejscówke |
Ta zawieszka to tzw.sekretnik. |
|
| Autor: | bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 15:18 ] |
| Tytuł: | Re: chyba trafiłem na dobrą miejscówke |
wracaj wracaj Podlasie czy Mazowsze ? :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|