https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

chyba trafiłem na dobrą miejscówke
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117876
Strona 1 z 1

Autor:  belhior [ poniedziałek, 16 września 2013, 12:32 ]
Tytuł:  chyba trafiłem na dobrą miejscówke

Jechałem do domu, sprzęt w samochodzie, zobaczyłem zorane pole. Z lekką konspiracją poszedłem tam.
Niestety tylko 30min bo grafik napięty.
To co na zdjęciu to tylko z krawędzi pola, przeszedłem w tą z powrotem i musiałem jechać do domu.
monetki
chyba klamra
część od otwieranej zawieszki???
Muszę tam wrócić.

Autor:  marcoon [ poniedziałek, 16 września 2013, 13:12 ]
Tytuł:  Re: chyba trafiłem na dobrą miejscówke

Chyba zawias nie klamra ;)

Autor:  xyz [ poniedziałek, 16 września 2013, 13:51 ]
Tytuł:  Re: chyba trafiłem na dobrą miejscówke

Ta zawieszka to tzw.sekretnik.

Autor:  bellial [ poniedziałek, 16 września 2013, 15:18 ]
Tytuł:  Re: chyba trafiłem na dobrą miejscówke

wracaj wracaj Podlasie czy Mazowsze ? :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/