https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| wójtowe pole https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117878 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ poniedziałek, 16 września 2013, 14:08 ] |
| Tytuł: | wójtowe pole |
jak było sołtysowe pole to na wójta też coś wyszło :1 |
|
| Autor: | AnonymousGuyy [ poniedziałek, 16 września 2013, 14:40 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany. -moderacja |
|
| Autor: | stachu1969 [ poniedziałek, 16 września 2013, 17:52 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
a jeszcze na pół godzinki i wyszło to :1 |
|
| Autor: | Aliens [ poniedziałek, 16 września 2013, 17:57 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
stachu1969 napisał(a): a jeszcze na pół godzinki i wyszło to :1 Stasiu kurcze zostaw cos dlamnie.... :1 :lol: :lol: :lol: to ja miałem trafic jak mielismy jechac :h :h :h :h
|
|
| Autor: | szeryfns [ poniedziałek, 16 września 2013, 19:04 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
Po polu sołtysa i wójta - teraz pora na pole starosty, burmistrza i prezydenta :lol: |
|
| Autor: | stachu1969 [ poniedziałek, 16 września 2013, 19:13 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
następne będzie burmistrza już się przymierzam a tam dopiero będzie eldorado :gil |
|
| Autor: | lazi123 [ poniedziałek, 16 września 2013, 19:18 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
:1 soczyście |
|
| Autor: | stachu1969 [ wtorek, 17 września 2013, 19:37 ] |
| Tytuł: | Re: wójtowe pole |
aliens to kiedy wykrywki w dłoń i w pole :czo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|