https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

wójtowe pole
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117878
Strona 1 z 1

Autor:  stachu1969 [ poniedziałek, 16 września 2013, 14:08 ]
Tytuł:  wójtowe pole

jak było sołtysowe pole to na wójta też coś wyszło :1

Autor:  AnonymousGuyy [ poniedziałek, 16 września 2013, 14:40 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany.
-moderacja

Autor:  stachu1969 [ poniedziałek, 16 września 2013, 17:52 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

a jeszcze na pół godzinki i wyszło to :1

Autor:  Aliens [ poniedziałek, 16 września 2013, 17:57 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

stachu1969 napisał(a):
a jeszcze na pół godzinki i wyszło to :1
Stasiu kurcze zostaw cos dlamnie.... :1 :lol: :lol: :lol: to ja miałem trafic jak mielismy jechac :h :h :h :h

Autor:  szeryfns [ poniedziałek, 16 września 2013, 19:04 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

Po polu sołtysa i wójta - teraz pora na pole starosty, burmistrza i prezydenta :lol:

Autor:  stachu1969 [ poniedziałek, 16 września 2013, 19:13 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

następne będzie burmistrza już się przymierzam a tam dopiero będzie eldorado :gil

Autor:  lazi123 [ poniedziałek, 16 września 2013, 19:18 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

:1 soczyście

Autor:  stachu1969 [ wtorek, 17 września 2013, 19:37 ]
Tytuł:  Re: wójtowe pole

aliens to kiedy wykrywki w dłoń i w pole :czo

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/