https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

4 godziny i lipa hehe
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117888
Strona 1 z 1

Autor:  DANON_LSK [ poniedziałek, 16 września 2013, 18:16 ]
Tytuł:  4 godziny i lipa hehe

4 godziny 4 łuski z biciami jak na skanie heh

Autor:  trocer1(RICO) [ poniedziałek, 16 września 2013, 21:08 ]
Tytuł:  Re: 4 godziny i lipa hehe

No to kolega miałeś niezłą średnią jedna łuska na godzinkę – niestety bywają i takie wypady że nic ciekawego się nie wykopie – cierpliwości a na pewno przyniesie coś ciekawego.

Autor:  conir [ poniedziałek, 16 września 2013, 21:14 ]
Tytuł:  Re: 4 godziny i lipa hehe

Kolego lipa by była jakbyś same puszki wykopał :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/