https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| 4 godziny i lipa hehe https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117888 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DANON_LSK [ poniedziałek, 16 września 2013, 18:16 ] |
| Tytuł: | 4 godziny i lipa hehe |
4 godziny 4 łuski z biciami jak na skanie heh |
|
| Autor: | trocer1(RICO) [ poniedziałek, 16 września 2013, 21:08 ] |
| Tytuł: | Re: 4 godziny i lipa hehe |
No to kolega miałeś niezłą średnią jedna łuska na godzinkę – niestety bywają i takie wypady że nic ciekawego się nie wykopie – cierpliwości a na pewno przyniesie coś ciekawego. |
|
| Autor: | conir [ poniedziałek, 16 września 2013, 21:14 ] |
| Tytuł: | Re: 4 godziny i lipa hehe |
Kolego lipa by była jakbyś same puszki wykopał :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|