https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Przedwojenne wysypisko.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117892
Strona 1 z 1

Autor:  Tornado1199 [ poniedziałek, 16 września 2013, 18:49 ]
Tytuł:  Przedwojenne wysypisko.

Niedzielne wypociny na przedwojennym wysypisku śmieci,a oto efekty. :h

Autor:  szeryfns [ poniedziałek, 16 września 2013, 18:54 ]
Tytuł:  Re: Przedwojenne wysypisko.

Kurica to raczej nie przedwojenna :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/