https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Przedwojenne wysypisko. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117892 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tornado1199 [ poniedziałek, 16 września 2013, 18:49 ] |
| Tytuł: | Przedwojenne wysypisko. |
Niedzielne wypociny na przedwojennym wysypisku śmieci,a oto efekty. :h |
|
| Autor: | szeryfns [ poniedziałek, 16 września 2013, 18:54 ] |
| Tytuł: | Re: Przedwojenne wysypisko. |
Kurica to raczej nie przedwojenna :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|