https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Dziś znalazłem takie coś lecz zostało
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117941
Strona 1 z 1

Autor:  DANON_LSK [ wtorek, 17 września 2013, 18:31 ]
Tytuł:  Dziś znalazłem takie coś lecz zostało

zostało ponieważ był urwany zapalnik (foto z grafiki nie moje wycinek)

Autor:  paulus [ wtorek, 17 września 2013, 18:39 ]
Tytuł:  Re: Dziś znalazłem takie coś lecz zostało

kugelhandgranate granat pruski pierwsza wojna

Autor:  DANON_LSK [ wtorek, 17 września 2013, 18:59 ]
Tytuł:  Re: Dziś znalazłem takie coś lecz zostało

wiec szkoda troche bo na wydmuszke fajna sprawa

Autor:  alien666 [ środa, 18 września 2013, 20:31 ]
Tytuł:  Re: Dziś znalazłem takie coś lecz zostało

Witam.Posiadam kugelhandgranate wz.13 jesli chcesz tylko opłakany stan...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/