https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Dziś znalazłem takie coś lecz zostało https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117941 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DANON_LSK [ wtorek, 17 września 2013, 18:31 ] |
| Tytuł: | Dziś znalazłem takie coś lecz zostało |
zostało ponieważ był urwany zapalnik (foto z grafiki nie moje wycinek) |
|
| Autor: | paulus [ wtorek, 17 września 2013, 18:39 ] |
| Tytuł: | Re: Dziś znalazłem takie coś lecz zostało |
kugelhandgranate granat pruski pierwsza wojna |
|
| Autor: | DANON_LSK [ wtorek, 17 września 2013, 18:59 ] |
| Tytuł: | Re: Dziś znalazłem takie coś lecz zostało |
wiec szkoda troche bo na wydmuszke fajna sprawa |
|
| Autor: | alien666 [ środa, 18 września 2013, 20:31 ] |
| Tytuł: | Re: Dziś znalazłem takie coś lecz zostało |
Witam.Posiadam kugelhandgranate wz.13 jesli chcesz tylko opłakany stan... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|