https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

W deszczu i błocie
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117950
Strona 1 z 2

Autor:  javal66 [ wtorek, 17 września 2013, 19:57 ]
Tytuł:  W deszczu i błocie

U tytłałem się nie żle dziś,ale dla tego chyba dzwonka się opłaciło.Przytargałem też kamień z jakimiś rysunkami no i trochę tej drobnicy.

Autor:  Pat020 [ wtorek, 17 września 2013, 20:46 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

Gdzie Ty tam widzisz rysunki? Możesz dać lepsze foto z linka zewn ?

Autor:  KleoMateo [ wtorek, 17 września 2013, 21:25 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

no właśnie, patrze patrze i nic nie widze :p

Autor:  ma666us [ wtorek, 17 września 2013, 21:28 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

jakiś jaskiniowiec rysował mamuta :P

Autor:  Skibens [ wtorek, 17 września 2013, 21:41 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

Pozdrawiam :666

Autor:  sprzecik23 [ wtorek, 17 września 2013, 21:49 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

dobre te rysunki :lol: :ups: :ups: :lol: :ups:
Pozdro

Autor:  javal66 [ wtorek, 17 września 2013, 21:53 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

na 1szym kamieniu =patrz z godz.trzeciej,u góry jest nawet data,przepraszam że żle ustawiłem zdjęcie i że żeżbiarz błąd ortograficzny - piszemy rzeźbiarz tak to niewyraźnie zrobił :lol:

Autor:  Mechanik Jarząbek [ wtorek, 17 września 2013, 21:59 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

javal66 napisał(a):
i że żeżbiarz tak to niewyrażnie zrobił :lol:


A co to za jeden? ;)

Autor:  Santino [ wtorek, 17 września 2013, 22:01 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

Zapewne to Światowid bóstwo pierwszych Słowian, pozostałe trzy głowy nie co błąd ortograficzny - piszemy nieco wytarte...

Wiesz, ostatnio ja tez widziałem orzełka z kawałka metalu i już mi przeszło,spox i gramy dalej :8)

Autor:  alex_2013 [ środa, 18 września 2013, 06:02 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

kolo ogarnij sie na prawde... pomijając błędy ortograficzne to ciągle widzisz rzeczy których nie ma, smoki, rysunki. Opanuj sie troche, jak na Twój wiek nie wypada :D .Rzeczywistosc jest prostsza niz Ci sie wydaje.

Autor:  Santino [ środa, 18 września 2013, 08:26 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

Co nie wypada?
Jak to mówią lepiej pożartować jak chorować, no ;)

I bez urazy ten Światowid to jak się domyślasz żarcik był.

Pozdrawiam

Autor:  DANON_LSK [ środa, 18 września 2013, 09:11 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups:

Autor:  andy65 [ środa, 18 września 2013, 09:57 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

DANON_LSK napisał(a):
Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups:

Dobre! :lol:


Idąc dalej tym tropem, w każdym kamieniu można dopatrzyć się jakiejś rzeźby, kwestia wyobraźni. Osobiście, również nie mogę dojrzeć działalności ludzkiej w tym kamieniu, a jedynie fajną rzeźbę wykonaną przez naturę. ;)

Autor:  piątek13stego [ środa, 18 września 2013, 11:15 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

Heh,masz nie złą wyobrażnie (; mi osobiście się podobał performance z udziałem kamienia (;

Zdrowia.

Autor:  perperuna [ środa, 18 września 2013, 13:12 ]
Tytuł:  Re: W deszczu i błocie

DANON_LSK napisał(a):
Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups:

"Rze" piszemy tak "że". Ludzie jak wy przechodziliście z jednej klasy do drugiej :?. Toż to kompromitacja :roll: .
A ten kamień jest w całości tworem natury.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/