https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| W deszczu i błocie https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117950 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | javal66 [ wtorek, 17 września 2013, 19:57 ] |
| Tytuł: | W deszczu i błocie |
U tytłałem się nie żle dziś,ale dla tego chyba dzwonka się opłaciło.Przytargałem też kamień z jakimiś rysunkami no i trochę tej drobnicy. |
|
| Autor: | Pat020 [ wtorek, 17 września 2013, 20:46 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
Gdzie Ty tam widzisz rysunki? Możesz dać lepsze foto z linka zewn ? |
|
| Autor: | KleoMateo [ wtorek, 17 września 2013, 21:25 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
no właśnie, patrze patrze i nic nie widze :p |
|
| Autor: | ma666us [ wtorek, 17 września 2013, 21:28 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
jakiś jaskiniowiec rysował mamuta :P |
|
| Autor: | Skibens [ wtorek, 17 września 2013, 21:41 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
Pozdrawiam :666 |
|
| Autor: | sprzecik23 [ wtorek, 17 września 2013, 21:49 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
dobre te rysunki :lol: :ups: :ups: :lol: :ups: Pozdro |
|
| Autor: | javal66 [ wtorek, 17 września 2013, 21:53 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
na 1szym kamieniu =patrz z godz.trzeciej,u góry jest nawet data,przepraszam że żle ustawiłem zdjęcie i że żeżbiarz błąd ortograficzny - piszemy rzeźbiarz tak to niewyraźnie zrobił :lol: |
|
| Autor: | Mechanik Jarząbek [ wtorek, 17 września 2013, 21:59 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
javal66 napisał(a): i że żeżbiarz tak to niewyrażnie zrobił :lol: A co to za jeden? ;) |
|
| Autor: | Santino [ wtorek, 17 września 2013, 22:01 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
Zapewne to Światowid bóstwo pierwszych Słowian, pozostałe trzy głowy nie co błąd ortograficzny - piszemy nieco wytarte... Wiesz, ostatnio ja tez widziałem orzełka z kawałka metalu i już mi przeszło,spox i gramy dalej :8) |
|
| Autor: | alex_2013 [ środa, 18 września 2013, 06:02 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
kolo ogarnij sie na prawde... pomijając błędy ortograficzne to ciągle widzisz rzeczy których nie ma, smoki, rysunki. Opanuj sie troche, jak na Twój wiek nie wypada :D .Rzeczywistosc jest prostsza niz Ci sie wydaje. |
|
| Autor: | Santino [ środa, 18 września 2013, 08:26 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
Co nie wypada? Jak to mówią lepiej pożartować jak chorować, no ;) I bez urazy ten Światowid to jak się domyślasz żarcik był. Pozdrawiam |
|
| Autor: | DANON_LSK [ środa, 18 września 2013, 09:11 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups: |
|
| Autor: | andy65 [ środa, 18 września 2013, 09:57 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
DANON_LSK napisał(a): Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups: Dobre! :lol: Idąc dalej tym tropem, w każdym kamieniu można dopatrzyć się jakiejś rzeźby, kwestia wyobraźni. Osobiście, również nie mogę dojrzeć działalności ludzkiej w tym kamieniu, a jedynie fajną rzeźbę wykonaną przez naturę. ;) |
|
| Autor: | piątek13stego [ środa, 18 września 2013, 11:15 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
Heh,masz nie złą wyobrażnie (; mi osobiście się podobał performance z udziałem kamienia (; Zdrowia. |
|
| Autor: | perperuna [ środa, 18 września 2013, 13:12 ] |
| Tytuł: | Re: W deszczu i błocie |
DANON_LSK napisał(a): Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups: "Rze" piszemy tak "że". Ludzie jak wy przechodziliście z jednej klasy do drugiej :?. Toż to kompromitacja :roll: . A ten kamień jest w całości tworem natury. |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|