https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| pierwsze trofeum https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=117976 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ środa, 18 września 2013, 13:44 ] |
| Tytuł: | pierwsze trofeum |
:1 dzisiaj trafiłem na pierwsze trofeum długość 65cm |
|
| Autor: | szeryfns [ środa, 18 września 2013, 14:29 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
Zahaczyłeś o gałąź? :lol: |
|
| Autor: | Maniek wlkp. [ środa, 18 września 2013, 15:01 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
Ładny ten znaczek Fiata a z poroża pojedynczego to ładne kościane okładki np. do noży można porobić :1 |
|
| Autor: | 13wojtek13 [ środa, 18 września 2013, 15:17 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
Może to znak że trzeba o żonę zadbać a nie łazić po krzakach! |
|
| Autor: | hanter75 [ środa, 18 września 2013, 18:44 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
13wojtek13 rozbawiłeś mnie do łez :lol: :lol: :lol: :666 :666 :1 |
|
| Autor: | 13wojtek13 [ środa, 18 września 2013, 19:28 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
Trochę humoru na forum nie zawadzi a swoją drogą to nie wiem nawet czy stachu1969 jest żonaty.Ja swoją już przyzwyczaiłem do moich wycieczek w pole ale tak do końca nie wiem co ona robi w tym czasie ! |
|
| Autor: | stachu1969 [ środa, 18 września 2013, 19:36 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
:1 zawsze humor musi być jak żona przeczytała post to :spoko uśmiała się do łez pozdrawiam :pa |
|
| Autor: | zegda [ czwartek, 19 września 2013, 07:21 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
szeryfns napisał(a): Zahaczyłeś o gałąź? :lol: dobre :1 :lol: :lol: :lol: |
|
| Autor: | krzysiek1476 [ czwartek, 19 września 2013, 20:48 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
Witam, co to za klamerka? |
|
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 20 września 2013, 07:40 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
klamra od paska parcianego chyba z lat 70-80 takie w tych czasach były :h |
|
| Autor: | tiger [ piątek, 20 września 2013, 18:49 ] |
| Tytuł: | Re: pierwsze trofeum |
W marcu/ kwietniu wyjdz na spacer a znajdziesz wiecej...ciekawy zrzut 10 -siataka...2 tyka powinna byc niedaleko :666 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|