Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 11:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 13:44 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
:1 dzisiaj trafiłem na pierwsze trofeum długość 65cm


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 14:29 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2009, 18:54
Posty: 4903
Lokalizacja: Nowa Sól
Zahaczyłeś o gałąź? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 15:01 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 21:56
Posty: 69
Lokalizacja: Warthbrücken
Ładny ten znaczek Fiata a z poroża pojedynczego to ładne kościane okładki np. do noży można porobić :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 15:17 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 9 czerwca 2012, 09:29
Posty: 872
Lokalizacja: Leicester UK
Może to znak że trzeba o żonę zadbać a nie łazić po krzakach!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 18:44 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 5 września 2013, 21:36
Posty: 18
Lokalizacja: sorau
13wojtek13 rozbawiłeś mnie do łez :lol: :lol: :lol: :666 :666 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 19:28 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 9 czerwca 2012, 09:29
Posty: 872
Lokalizacja: Leicester UK
Trochę humoru na forum nie zawadzi a swoją drogą to nie wiem nawet czy stachu1969 jest żonaty.Ja swoją już przyzwyczaiłem do moich wycieczek w pole ale tak do końca nie wiem co ona robi w tym czasie !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 19:36 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
:1 zawsze humor musi być jak żona przeczytała post to :spoko uśmiała się do łez pozdrawiam :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: czwartek, 19 września 2013, 07:21 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2013, 10:27
Posty: 12
szeryfns napisał(a):
Zahaczyłeś o gałąź? :lol:

dobre :1 :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: czwartek, 19 września 2013, 20:48 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 25 lutego 2010, 23:31
Posty: 294
Lokalizacja: Warszawa
Witam, co to za klamerka?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 07:40 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
klamra od paska parcianego chyba z lat 70-80 takie w tych czasach były :h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: pierwsze trofeum
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 18:49 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 27 września 2010, 11:40
Posty: 914
Lokalizacja: POLSKA
W marcu/ kwietniu wyjdz na spacer a znajdziesz wiecej...ciekawy zrzut 10 -siataka...2 tyka powinna byc niedaleko :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL