https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

trochę złomu z lubuskich pól:)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118024
Strona 1 z 1

Autor:  needao [ czwartek, 19 września 2013, 13:50 ]
Tytuł:  trochę złomu z lubuskich pól:)

Miał być krótki wypad po pracy, przeciągnęło się jednak do późnych godzin wieczornych. Może i łupy marne ale jestem w pełni usatysfakcjonowany:)

Autor:  Thor88 [ czwartek, 19 września 2013, 13:59 ]
Tytuł:  Re: trochę złomu z lubuskich pól:)

E tam marne mnie juz by napoleonek zadowolil. Pozdr

Autor:  Barney [ czwartek, 19 września 2013, 16:01 ]
Tytuł:  Re: trochę złomu z lubuskich pól:)

Jak to wg ciebie jest marnie to ja jestem ciekawy co jest spoko :ups:

Autor:  needao [ czwartek, 19 września 2013, 16:46 ]
Tytuł:  Re: trochę złomu z lubuskich pól:)

no to mówie przecież, że jestem kontent:) wszystko z jednego pola i to naprawdę nie wielkiego

Autor:  Coiner [ czwartek, 19 września 2013, 17:30 ]
Tytuł:  Re: trochę złomu z lubuskich pól:)

Kolego nie ma co narzekać:duży napoleonek,sreberko,biżuteria,odznaczka ...chyba do kompletu brakuje Ci tylko bagnetu albo hałera :1

Autor:  Selim [ czwartek, 19 września 2013, 18:13 ]
Tytuł:  Re: trochę złomu z lubuskich pól:)

Bardzo ładnie zdobiony ołowiany przęślik tam na dole :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/