https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| trochę złomu z lubuskich pól:) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118024 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | needao [ czwartek, 19 września 2013, 13:50 ] |
| Tytuł: | trochę złomu z lubuskich pól:) |
Miał być krótki wypad po pracy, przeciągnęło się jednak do późnych godzin wieczornych. Może i łupy marne ale jestem w pełni usatysfakcjonowany:) |
|
| Autor: | Thor88 [ czwartek, 19 września 2013, 13:59 ] |
| Tytuł: | Re: trochę złomu z lubuskich pól:) |
E tam marne mnie juz by napoleonek zadowolil. Pozdr |
|
| Autor: | Barney [ czwartek, 19 września 2013, 16:01 ] |
| Tytuł: | Re: trochę złomu z lubuskich pól:) |
Jak to wg ciebie jest marnie to ja jestem ciekawy co jest spoko :ups: |
|
| Autor: | needao [ czwartek, 19 września 2013, 16:46 ] |
| Tytuł: | Re: trochę złomu z lubuskich pól:) |
no to mówie przecież, że jestem kontent:) wszystko z jednego pola i to naprawdę nie wielkiego |
|
| Autor: | Coiner [ czwartek, 19 września 2013, 17:30 ] |
| Tytuł: | Re: trochę złomu z lubuskich pól:) |
Kolego nie ma co narzekać:duży napoleonek,sreberko,biżuteria,odznaczka ...chyba do kompletu brakuje Ci tylko bagnetu albo hałera :1 |
|
| Autor: | Selim [ czwartek, 19 września 2013, 18:13 ] |
| Tytuł: | Re: trochę złomu z lubuskich pól:) |
Bardzo ładnie zdobiony ołowiany przęślik tam na dole :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|