https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

krótki wypadzik
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118041
Strona 1 z 1

Autor:  stachu1969 [ czwartek, 19 września 2013, 18:26 ]
Tytuł:  krótki wypadzik

:czo wyskoczyłem na krótki wypadzik jedną godzinkę i nawet ciekawie

Autor:  Coiner [ czwartek, 19 września 2013, 18:30 ]
Tytuł:  Re: krótki wypadzik

Ładny odważnik monetarny :1

Autor:  bacakaca [ czwartek, 19 września 2013, 18:45 ]
Tytuł:  Re: krótki wypadzik

Odwążnik super,a można wiedzieć z jakiej mennicy 1 Mark

Autor:  stachu1969 [ piątek, 20 września 2013, 20:45 ]
Tytuł:  Re: krótki wypadzik

poszedłem w te same miejsce między 17 a 18 i wyskoczyło to co widać :h

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/