https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| krótki wypadzik https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118041 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ czwartek, 19 września 2013, 18:26 ] |
| Tytuł: | krótki wypadzik |
:czo wyskoczyłem na krótki wypadzik jedną godzinkę i nawet ciekawie |
|
| Autor: | Coiner [ czwartek, 19 września 2013, 18:30 ] |
| Tytuł: | Re: krótki wypadzik |
Ładny odważnik monetarny :1 |
|
| Autor: | bacakaca [ czwartek, 19 września 2013, 18:45 ] |
| Tytuł: | Re: krótki wypadzik |
Odwążnik super,a można wiedzieć z jakiej mennicy 1 Mark |
|
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 20 września 2013, 20:45 ] |
| Tytuł: | Re: krótki wypadzik |
poszedłem w te same miejsce między 17 a 18 i wyskoczyło to co widać :h |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|