Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 18:27 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Chyba nie żle,trojaczek rzadka boratynka i i chyba coś nie znanego.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 18:53 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 23 maja 2013, 21:23
Posty: 1195
Lokalizacja: Podlaski Powsinoga Zawód:Poszukiwacz Przyjemności
nie kiepsko :)
co dla Ciebie jest nieznane ? zaraz Koledzy pomogą


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 19:11 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Ala moneta obok dienażki i moneta obok boratynki,zastanawia mie medalik jak by nie był religijny.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 19:21 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 marca 2013, 15:26
Posty: 85
Niereligijny medalik? Dlaczego tak myślisz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 19:42 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Rysunek mi coś nie pasi, ale jeszcze sam nie wiem co chciał bym tam widzieć :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 21:12 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Boratynka- R4 Oliwa,tak mi wyszło rozpoznanie z katalogu Henia chyba się nie mylę?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 21:16 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 24 marca 2010, 18:06
Posty: 259
Lokalizacja: manamana
pokaż tą boratynke R4 :o :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 21:34 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Dziś już nie będe robił zdjęć,ale czż bym się mylił?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: sobota, 21 września 2013, 04:12 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 15 lipca 2011, 12:29
Posty: 764
Lokalizacja: Trojmiasto Kaszubskie
plgkb napisał(a):
pokaż tą boratynke R4 :o :roll:

Tez prosze o zdjecia tej boratynki.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: sobota, 21 września 2013, 04:58 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
javal66 napisał(a):
Dziś już nie będe robił zdjęć,ale czż bym się mylił?



raczej Ci sie nie zdarza :D :D...z boratynka 1663 to moze i racja


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: sobota, 21 września 2013, 09:59 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Tylko przetarta na sucho.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: sobota, 21 września 2013, 17:16 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4409
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: sobota, 21 września 2013, 17:41 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
No cóż ,skoro tak nie udało mi się id. :? ale i tak mi się podoba ,jest ładniutka ;) dzięki za korekte zdzicho


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: niedziela, 22 września 2013, 01:04 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 16 lipca 2009, 23:03
Posty: 981
zdzicho napisał(a):
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla


:lol:
Z tą odmianą głowy i tym rozmieszczeniem napisu otokowego, boratynka nie występuje w podręcznym katalogu (jak widać), ale może równie rzadka albo i bardziej niż R4 (R4 ma to samo ułożenie napisu otokowego) ...SOLI MAG >< DUC, w popularnych (z tą głową króla) jest przedzielone D UC, D VC.

PS: javal66 - Super trafienie! :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 20. 09
PostNapisane: niedziela, 22 września 2013, 11:16 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4409
Dodeq napisał(a):
zdzicho napisał(a):
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla


:lol:
Z tą odmianą głowy i tym rozmieszczeniem napisu otokowego, boratynka nie występuje w podręcznym katalogu (jak widać), ale może równie rzadka albo i bardziej niż R4 (R4 ma to samo ułożenie napisu otokowego) ...SOLI MAG >< DUC, w popularnych (z tą głową króla) jest przedzielone D UC, D VC.

PS: javal66 - Super trafienie! :)




Jak sama nazwa wskazuje "podręczny"katalog z istoty swojej obejmuje najbardziej istotne i charakterystyczne odmiany.Każdy może powiedzieć,że ma boratynkę,której w katalogu nie ma.I zawsze tak będzie,bo przy 2 miliardach sztuk wszelkiej maści błędów i destruktów też są ogromne ilości.Też mam sztukę gdzie mincerz zapomniał o "U" lub 'V".Czy to znaczy,że mam R*?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL