https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

20. 09
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118087
Strona 1 z 2

Autor:  javal66 [ piątek, 20 września 2013, 18:27 ]
Tytuł:  20. 09

Chyba nie żle,trojaczek rzadka boratynka i i chyba coś nie znanego.

Autor:  BuszujacyWzagonach [ piątek, 20 września 2013, 18:53 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

nie kiepsko :)
co dla Ciebie jest nieznane ? zaraz Koledzy pomogą

Autor:  javal66 [ piątek, 20 września 2013, 19:11 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Ala moneta obok dienażki i moneta obok boratynki,zastanawia mie medalik jak by nie był religijny.

Autor:  Fanatic [ piątek, 20 września 2013, 19:21 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Niereligijny medalik? Dlaczego tak myślisz?

Autor:  javal66 [ piątek, 20 września 2013, 19:42 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Rysunek mi coś nie pasi, ale jeszcze sam nie wiem co chciał bym tam widzieć :lol:

Autor:  javal66 [ piątek, 20 września 2013, 21:12 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Boratynka- R4 Oliwa,tak mi wyszło rozpoznanie z katalogu Henia chyba się nie mylę?

Autor:  plgkb [ piątek, 20 września 2013, 21:16 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

pokaż tą boratynke R4 :o :roll:

Autor:  javal66 [ piątek, 20 września 2013, 21:34 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Dziś już nie będe robił zdjęć,ale czż bym się mylił?

Autor:  loczek163 [ sobota, 21 września 2013, 04:12 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

plgkb napisał(a):
pokaż tą boratynke R4 :o :roll:

Tez prosze o zdjecia tej boratynki.

Autor:  alex_2013 [ sobota, 21 września 2013, 04:58 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

javal66 napisał(a):
Dziś już nie będe robił zdjęć,ale czż bym się mylił?



raczej Ci sie nie zdarza :D :D...z boratynka 1663 to moze i racja

Autor:  javal66 [ sobota, 21 września 2013, 09:59 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Tylko przetarta na sucho.

Autor:  zdzicho [ sobota, 21 września 2013, 17:16 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla

Autor:  javal66 [ sobota, 21 września 2013, 17:41 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

No cóż ,skoro tak nie udało mi się id. :? ale i tak mi się podoba ,jest ładniutka ;) dzięki za korekte zdzicho

Autor:  Dodeq [ niedziela, 22 września 2013, 01:04 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

zdzicho napisał(a):
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla


:lol:
Z tą odmianą głowy i tym rozmieszczeniem napisu otokowego, boratynka nie występuje w podręcznym katalogu (jak widać), ale może równie rzadka albo i bardziej niż R4 (R4 ma to samo ułożenie napisu otokowego) ...SOLI MAG >< DUC, w popularnych (z tą głową króla) jest przedzielone D UC, D VC.

PS: javal66 - Super trafienie! :)

Autor:  zdzicho [ niedziela, 22 września 2013, 11:16 ]
Tytuł:  Re: 20. 09

Dodeq napisał(a):
zdzicho napisał(a):
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla


:lol:
Z tą odmianą głowy i tym rozmieszczeniem napisu otokowego, boratynka nie występuje w podręcznym katalogu (jak widać), ale może równie rzadka albo i bardziej niż R4 (R4 ma to samo ułożenie napisu otokowego) ...SOLI MAG >< DUC, w popularnych (z tą głową króla) jest przedzielone D UC, D VC.

PS: javal66 - Super trafienie! :)




Jak sama nazwa wskazuje "podręczny"katalog z istoty swojej obejmuje najbardziej istotne i charakterystyczne odmiany.Każdy może powiedzieć,że ma boratynkę,której w katalogu nie ma.I zawsze tak będzie,bo przy 2 miliardach sztuk wszelkiej maści błędów i destruktów też są ogromne ilości.Też mam sztukę gdzie mincerz zapomniał o "U" lub 'V".Czy to znaczy,że mam R*?

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/