https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| 20. 09 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118087 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | javal66 [ piątek, 20 września 2013, 18:27 ] |
| Tytuł: | 20. 09 |
Chyba nie żle,trojaczek rzadka boratynka i i chyba coś nie znanego. |
|
| Autor: | BuszujacyWzagonach [ piątek, 20 września 2013, 18:53 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
nie kiepsko :) co dla Ciebie jest nieznane ? zaraz Koledzy pomogą |
|
| Autor: | javal66 [ piątek, 20 września 2013, 19:11 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Ala moneta obok dienażki i moneta obok boratynki,zastanawia mie medalik jak by nie był religijny. |
|
| Autor: | Fanatic [ piątek, 20 września 2013, 19:21 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Niereligijny medalik? Dlaczego tak myślisz? |
|
| Autor: | javal66 [ piątek, 20 września 2013, 19:42 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Rysunek mi coś nie pasi, ale jeszcze sam nie wiem co chciał bym tam widzieć :lol: |
|
| Autor: | javal66 [ piątek, 20 września 2013, 21:12 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Boratynka- R4 Oliwa,tak mi wyszło rozpoznanie z katalogu Henia chyba się nie mylę? |
|
| Autor: | plgkb [ piątek, 20 września 2013, 21:16 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
pokaż tą boratynke R4 :o :roll: |
|
| Autor: | javal66 [ piątek, 20 września 2013, 21:34 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Dziś już nie będe robił zdjęć,ale czż bym się mylił? |
|
| Autor: | loczek163 [ sobota, 21 września 2013, 04:12 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
plgkb napisał(a): pokaż tą boratynke R4 :o :roll: Tez prosze o zdjecia tej boratynki. |
|
| Autor: | alex_2013 [ sobota, 21 września 2013, 04:58 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
javal66 napisał(a): Dziś już nie będe robił zdjęć,ale czż bym się mylił? raczej Ci sie nie zdarza :D :D...z boratynka 1663 to moze i racja |
|
| Autor: | javal66 [ sobota, 21 września 2013, 09:59 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Tylko przetarta na sucho. |
|
| Autor: | zdzicho [ sobota, 21 września 2013, 17:16 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla |
|
| Autor: | javal66 [ sobota, 21 września 2013, 17:41 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
No cóż ,skoro tak nie udało mi się id. :? ale i tak mi się podoba ,jest ładniutka ;) dzięki za korekte zdzicho |
|
| Autor: | Dodeq [ niedziela, 22 września 2013, 01:04 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
zdzicho napisał(a): Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla :lol: Z tą odmianą głowy i tym rozmieszczeniem napisu otokowego, boratynka nie występuje w podręcznym katalogu (jak widać), ale może równie rzadka albo i bardziej niż R4 (R4 ma to samo ułożenie napisu otokowego) ...SOLI MAG >< DUC, w popularnych (z tą głową króla) jest przedzielone D UC, D VC. PS: javal66 - Super trafienie! :) |
|
| Autor: | zdzicho [ niedziela, 22 września 2013, 11:16 ] |
| Tytuł: | Re: 20. 09 |
Dodeq napisał(a): zdzicho napisał(a): Najbardziej popularna boratynka z Oliwy.Porównaj R4 z katalogu z twoją ,szczególnie głowę króla :lol: Z tą odmianą głowy i tym rozmieszczeniem napisu otokowego, boratynka nie występuje w podręcznym katalogu (jak widać), ale może równie rzadka albo i bardziej niż R4 (R4 ma to samo ułożenie napisu otokowego) ...SOLI MAG >< DUC, w popularnych (z tą głową króla) jest przedzielone D UC, D VC. PS: javal66 - Super trafienie! :) Jak sama nazwa wskazuje "podręczny"katalog z istoty swojej obejmuje najbardziej istotne i charakterystyczne odmiany.Każdy może powiedzieć,że ma boratynkę,której w katalogu nie ma.I zawsze tak będzie,bo przy 2 miliardach sztuk wszelkiej maści błędów i destruktów też są ogromne ilości.Też mam sztukę gdzie mincerz zapomniał o "U" lub 'V".Czy to znaczy,że mam R*? |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|