https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| u Cioci w ogródku https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118134 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 18:50 ] |
| Tytuł: | u Cioci w ogródku |
nie ma przekopywania bez wykrywania.... |
|
| Autor: | masteo (Chomik) [ sobota, 21 września 2013, 18:54 ] |
| Tytuł: | Re: u Cioci w ogródku |
OOOO..... :o rzesz ty......... :1 Fajne trafienie,lece do cioci :lol: |
|
| Autor: | czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 18:55 ] |
| Tytuł: | Re: u Cioci w ogródku |
kup kawę żeby się wkupić :) |
|
| Autor: | masteo (Chomik) [ sobota, 21 września 2013, 18:58 ] |
| Tytuł: | Re: u Cioci w ogródku |
czerwony85 napisał(a): kup kawę żeby się wkupić :) myślałem o swojej :D ale twojej też pomoge ogródek przekopać. :1 Pozdrawiam Artur. |
|
| Autor: | czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 19:02 ] |
| Tytuł: | Re: u Cioci w ogródku |
a to chyba 30 pfennigów Adiego |
|
| Autor: | czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 19:22 ] |
| Tytuł: | Re: u Cioci w ogródku |
lekko obczyszczone |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|