https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

u Cioci w ogródku
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118134
Strona 1 z 1

Autor:  czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 18:50 ]
Tytuł:  u Cioci w ogródku

nie ma przekopywania bez wykrywania....

Autor:  masteo (Chomik) [ sobota, 21 września 2013, 18:54 ]
Tytuł:  Re: u Cioci w ogródku

OOOO..... :o rzesz ty......... :1 Fajne trafienie,lece do cioci :lol:

Autor:  czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 18:55 ]
Tytuł:  Re: u Cioci w ogródku

kup kawę żeby się wkupić :)

Autor:  masteo (Chomik) [ sobota, 21 września 2013, 18:58 ]
Tytuł:  Re: u Cioci w ogródku

czerwony85 napisał(a):
kup kawę żeby się wkupić :)

myślałem o swojej :D ale twojej też pomoge ogródek przekopać. :1
Pozdrawiam Artur.

Autor:  czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 19:02 ]
Tytuł:  Re: u Cioci w ogródku

a to chyba 30 pfennigów Adiego

Autor:  czerwony85 [ sobota, 21 września 2013, 19:22 ]
Tytuł:  Re: u Cioci w ogródku

lekko obczyszczone

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/