https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| odznaka 61 pułk włodzimierski-2013 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118142 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | redi-1968 [ sobota, 21 września 2013, 21:27 ] |
| Tytuł: | odznaka 61 pułk włodzimierski-2013 |
chyba więcej do szczęścia polnego nie potrzeba. osowiec -odznaka dziś znaleziona http://pl.wikipedia.org/wiki/61_W%C5%82 ... k_Piechoty |
|
| Autor: | javal66 [ sobota, 21 września 2013, 21:47 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
Cudeńko ,gratulacje. |
|
| Autor: | wojo1996 [ sobota, 21 września 2013, 21:56 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
Super znajdka :1 pozazdroscic |
|
| Autor: | misza12c [ poniedziałek, 23 września 2013, 09:10 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
Gratuluję fajnego trafienia!!! |
|
| Autor: | gibson666 [ poniedziałek, 23 września 2013, 22:17 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
tej soboty i mi wyskoczył włodzimierski pułk ;) tyle że konny ;) dokładnie 13 Włodzimierski pułk ułanów.... gratuluje znaleziska i oby tak dalej... |
|
| Autor: | motylanoga [ czwartek, 26 września 2013, 14:41 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
Gratulacje Panowie.W mojej hierarchii znalezisk carska odznaka pulkowa znajduje sie na pierwszym miejscu.Redi - czy moge poprosic o druga strone Twojej odznaki? Pozdrawiam |
|
| Autor: | MALTA 78 [ czwartek, 26 września 2013, 18:56 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
Piękna :1 , gratuluje. |
|
| Autor: | loczek163 [ czwartek, 26 września 2013, 19:38 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
Obie odznaki super!!Moze kiedys i ja wykopie? :( |
|
| Autor: | redi-1968 [ czwartek, 26 września 2013, 20:15 ] |
| Tytuł: | Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013 |
rewers |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|