https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

odznaka 61 pułk włodzimierski-2013
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118142
Strona 1 z 1

Autor:  redi-1968 [ sobota, 21 września 2013, 21:27 ]
Tytuł:  odznaka 61 pułk włodzimierski-2013

chyba więcej do szczęścia polnego nie potrzeba. osowiec -odznaka dziś znaleziona http://pl.wikipedia.org/wiki/61_W%C5%82 ... k_Piechoty

Autor:  javal66 [ sobota, 21 września 2013, 21:47 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

Cudeńko ,gratulacje.

Autor:  wojo1996 [ sobota, 21 września 2013, 21:56 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

Super znajdka :1 pozazdroscic

Autor:  misza12c [ poniedziałek, 23 września 2013, 09:10 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

Gratuluję fajnego trafienia!!!

Autor:  gibson666 [ poniedziałek, 23 września 2013, 22:17 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

tej soboty i mi wyskoczył włodzimierski pułk ;) tyle że konny ;) dokładnie 13 Włodzimierski pułk ułanów....
gratuluje znaleziska i oby tak dalej...

Autor:  motylanoga [ czwartek, 26 września 2013, 14:41 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

Gratulacje Panowie.W mojej hierarchii znalezisk carska odznaka pulkowa znajduje sie na pierwszym miejscu.Redi - czy moge poprosic o druga strone Twojej odznaki?
Pozdrawiam

Autor:  MALTA 78 [ czwartek, 26 września 2013, 18:56 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

Piękna :1 , gratuluje.

Autor:  loczek163 [ czwartek, 26 września 2013, 19:38 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

Obie odznaki super!!Moze kiedys i ja wykopie? :(

Autor:  redi-1968 [ czwartek, 26 września 2013, 20:15 ]
Tytuł:  Re: odznaka 61 pułk władimirskij-2013

rewers

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/