https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118199
Strona 1 z 1

Autor:  endriux [ niedziela, 22 września 2013, 19:35 ]
Tytuł:  Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką

Nic szczególnego 30 minut ale może być obiecująca nowa miejscówka, dwie resztki boratynek, pocisk ~7,7mm

Autor:  stachu1969 [ niedziela, 22 września 2013, 19:39 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką

witam a gdzie fotki grzybów :? pozdrawiam

Autor:  endriux [ niedziela, 22 września 2013, 19:46 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką

Grzybki żona zarekwirowała i niestety fotek nie zrobiłem

Autor:  alex_2013 [ poniedziałek, 23 września 2013, 05:27 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką

tez ten patent przecwiczylem, na reku wieszasz siatke i przy okazji zbierasz grzyby:) zawsze z czyms wrócisz :D :D

Autor:  yarko [ poniedziałek, 23 września 2013, 09:37 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką

Ja też wziąłem swojego kanarka na grzybobranie ale korzystałem z niego może z 15 minut. poszycie w lesie zdominowały borówki i nijak nie szło chodzić z cewką przy gruncie. Ale grzybów 4 kilo naciąłem.

Autor:  Tom_ch [ poniedziałek, 23 września 2013, 22:05 ]
Tytuł:  Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką

widzę , ze nie byłem jedyny z wykrywką na grzybach , pozdrawiam panowie :D , tylko ludzie jakoś dziwnie patrzyli :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/