https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118199 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | endriux [ niedziela, 22 września 2013, 19:35 ] |
| Tytuł: | Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką |
Nic szczególnego 30 minut ale może być obiecująca nowa miejscówka, dwie resztki boratynek, pocisk ~7,7mm |
|
| Autor: | stachu1969 [ niedziela, 22 września 2013, 19:39 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką |
witam a gdzie fotki grzybów :? pozdrawiam |
|
| Autor: | endriux [ niedziela, 22 września 2013, 19:46 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką |
Grzybki żona zarekwirowała i niestety fotek nie zrobiłem |
|
| Autor: | alex_2013 [ poniedziałek, 23 września 2013, 05:27 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką |
tez ten patent przecwiczylem, na reku wieszasz siatke i przy okazji zbierasz grzyby:) zawsze z czyms wrócisz :D :D |
|
| Autor: | yarko [ poniedziałek, 23 września 2013, 09:37 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką |
Ja też wziąłem swojego kanarka na grzybobranie ale korzystałem z niego może z 15 minut. poszycie w lesie zdominowały borówki i nijak nie szło chodzić z cewką przy gruncie. Ale grzybów 4 kilo naciąłem. |
|
| Autor: | Tom_ch [ poniedziałek, 23 września 2013, 22:05 ] |
| Tytuł: | Re: Dzisiejsze grzybobranie obowiązkowo z wykrywką |
widzę , ze nie byłem jedyny z wykrywką na grzybach , pozdrawiam panowie :D , tylko ludzie jakoś dziwnie patrzyli :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|