Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 14:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 15:28 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 02:45
Posty: 802
Wykorzystałem to, że przestało padać i wyskoczyłem przed pracą z kanarkiem, żeby dobrze zacząć dzień. Ciemno jeszcze było jak kopałem więc to co znalazłem mogłem dokładnie obejrzeć dopiero jak się rozjaśniło. Skarbów nie znalazłem ale za to człek na świeżym powietrzu pobył trochę.
Najfajniejsze znajdki to te wieczka od puszek - musiały komuś smakować bo 2 blisko siebie były. Puchy chyba jeszcze z lat 80tych bo teraz się już cen nie drukuje na opakowaniu. W sumie to ładnie się nadruk na nich trzyma jak na tyle czasu w ziemi.
Darz dół koledzy


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 16:26 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
witam całkiem nieźle czasami dwie godziny i same polmosy pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 16:27 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 czerwca 2013, 16:58
Posty: 185
Lokalizacja: Gdańsk
Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany.
-moderacja


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 16:53 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 20:38
Posty: 1381
Lokalizacja: z tela
A cóż to za moniak/guzik obok 2 groszy prl? :oops: :oops: :oops:

to Ja - z Ujazdowa


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 17:10 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 1 lipca 2013, 23:05
Posty: 1721
Bez urazy, ale oglądając takie tematy cieszę się, że nie tylko moje wypady okazują się... słabe ;) Czasem przeglądam forum, zaglądam do tematu i jest takie "czyli nie tylko ja przynoszę też czasem tylko (albo prawie tylko) złom" ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 17:43 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 02:45
Posty: 802
aquila napisał(a):
Bez urazy, ale oglądając takie tematy cieszę się, że nie tylko moje wypady okazują się... słabe ;) Czasem przeglądam forum, zaglądam do tematu i jest takie "czyli nie tylko ja przynoszę też czasem tylko (albo prawie tylko) złom" ;)

A o co miał bym się gniewać ? Większość wyjść z wykrywką tak się kończy. Ale w końcu przychodzi dzionek, że trafi się cosik na bogato i człek wraca z dumą i w dobrym humorze do domu i nawet Żona z zainteresowaniem obglądnie znalezisko :lol: Zresztą - mnie cieszy samo to, że mogę połazić i pokopać. Jak coś się trafi to super a jak nie to zawsze można pooglądać fanty Kolegów z forum i pozagryzać zęby z zazdrości :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 18:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): czwartek, 11 stycznia 2007, 18:43
Posty: 1685
Lokalizacja: Wrocław/Iłża
Jarku, bardzo fajne wieczka i szacun, że je podniosłeś. U mnie ich widok przywołał mi miłe i smaczne chwile z dzieciństwa - tak, że dzięki :za :za :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: wtorek, 24 września 2013, 18:16 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 02:45
Posty: 802
Pawlor napisał(a):
Jarku, bardzo fajne wieczka i szacun, że je podniosłeś. U mnie ich widok przywołał mi miłe i smaczne chwile z dzieciństwa - tak, że dzięki :za :za :)

No to smacznego :) Żal było je zostawić - wyglądają o niebo lepiej od większości moich znajdek a i ja jestem w takim wieku, że PeeReLe wzbudzają we mnie nostalgię do "Lepszego Jutra", które było wczoraj...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: środa, 25 września 2013, 09:38 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 26 stycznia 2012, 12:30
Posty: 114
boratynka napisał(a):
A cóż to za moniak/guzik obok 2 groszy prl? :oops: :oops: :oops:

to Ja - z Ujazdowa

Kolego,a gdzie Ty widzisz 2 gr, z PRL-u :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: środa, 25 września 2013, 09:41 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 20:38
Posty: 1381
Lokalizacja: z tela
czytaj wyżej...
ale już nie przeczytasz - bo wymoderowano...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: środa, 25 września 2013, 09:47 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 18 lipca 2005, 23:16
Posty: 772
Prl to chyba one nie sa :D

Ale szacun kolego za to "przed praca", mnie to by wolami nie sciagneli z wyra :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: środa, 25 września 2013, 10:51 
Offline
Złosliwy Nieludzki Doktor

Dołączył(a): piątek, 15 marca 2002, 01:00
Posty: 2242
a mnie nostalgia zebrała za takimi szprotkami...oj ale były dobre...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 2 godziny przed pracą
PostNapisane: środa, 25 września 2013, 12:52 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Jeszcze flaszka i szprotki na stół :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL