https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Grzebanko z epokowym falsem
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118220
Strona 1 z 1

Autor:  darek31 [ niedziela, 22 września 2013, 21:07 ]
Tytuł:  Grzebanko z epokowym falsem

Witam

Dzisiejsza wyprawa. Na zdjęcie nie załapał się sapek z 1793.

Fałszywa piąteczka:
Załącznik:
1.jpg

Załącznik:
2.jpg


Oryginalna piąteczka:
Załącznik:
3.jpg

Załącznik:
4.jpg


Słaby Wilhelm II:
Załącznik:
6.jpg

Załącznik:
5.jpg


Guziczek jakiś 15mm:
Załącznik:
7.jpg

Załącznik:
8.jpg


Szału nie ma, dupeczki nie urywa jednak cieszy. I o to chodzi :1

Autor:  yarko [ środa, 25 września 2013, 15:16 ]
Tytuł:  Re: Grzebanko z epokowym falsem

Nie zawsze wraca się z fantami do domu ale ważne żeby Ci to sprawiało przyjemność. :za

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/