https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Grzebanko z epokowym falsem https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118220 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | darek31 [ niedziela, 22 września 2013, 21:07 ] |
| Tytuł: | Grzebanko z epokowym falsem |
Witam Dzisiejsza wyprawa. Na zdjęcie nie załapał się sapek z 1793. Fałszywa piąteczka: Załącznik: 1.jpg Załącznik: 2.jpg Oryginalna piąteczka: Załącznik: 3.jpg Załącznik: 4.jpg Słaby Wilhelm II: Załącznik: 6.jpg Załącznik: 5.jpg Guziczek jakiś 15mm: Załącznik: 7.jpg Załącznik: 8.jpg Szału nie ma, dupeczki nie urywa jednak cieszy. I o to chodzi :1 |
|
| Autor: | yarko [ środa, 25 września 2013, 15:16 ] |
| Tytuł: | Re: Grzebanko z epokowym falsem |
Nie zawsze wraca się z fantami do domu ale ważne żeby Ci to sprawiało przyjemność. :za |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|