https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| jak o grzybach, to... https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118247 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | andy65 [ poniedziałek, 23 września 2013, 13:52 ] |
| Tytuł: | jak o grzybach, to... |
Nie chciało mi się wczoraj chodzić po błocie, więc rano wyskoczyłem na grzyby. Tyle zebrałem, co na zdjęciach. Po południu jednak nie wytrzymałem i pojechałem z kolegą na mały rekonesans na piaszczyste zaorane pole. Efekt, jak widać, skromny. Cieszy 1 grosz 1939 w dobrym stanie, ciekawa jest monetka 1/4 kopiejki z 1840 , na której pozostał kawałek tkaniny ( dlaczego przylgnął, czyżby monetka znajdowała się w sakiewce ? ), szkoda, że słaby jest stan 3 groszy z 1840, 3 boratynki i jakiś destrukt. Ogólnie dzionek miło spędzony, a RELAKS przy tym - nieoceniony ! :ups: |
|
| Autor: | adamo199412 [ poniedziałek, 23 września 2013, 14:35 ] |
| Tytuł: | Re: jak o grzybach, to... |
Ale grzybki ładne :1 |
|
| Autor: | Barney [ poniedziałek, 23 września 2013, 15:10 ] |
| Tytuł: | Re: jak o grzybach, to... |
1 grosik to 1839 jest : ) a fanty super :) |
|
| Autor: | andy65 [ niedziela, 29 września 2013, 21:31 ] |
| Tytuł: | Re: jak o grzybach, to... |
Dzisiaj powiedziałem sobie - nie, tylko nie grzyby. Cały tydzień nosiłem po kilka koszyków, więc miałem się dzisiaj poświęcić tylko przygodzie z wykrywką. A tu proszę "bęc". Jak takie cudo ominąć... :) I jeszcze takich obok ze 20 sztuk było... :ups: Dzisiejsze znajdki w załączeniu. Chociaż sreberka nie było, ale dzionek uważam za zaliczony na "PLUS" :zdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|