https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| małe poletko https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118313 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ wtorek, 24 września 2013, 14:07 ] |
| Tytuł: | małe poletko |
wyskoczyłem na małe poletko i takie wyszły fanty :1 |
|
| Autor: | Coselheim [ wtorek, 24 września 2013, 14:46 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
No bracie chyle czoła, a u mnie leje :cry: Brawo |
|
| Autor: | yarko [ wtorek, 24 września 2013, 15:19 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
Poletko małe ale fantów dużo :za |
|
| Autor: | kiper12 [ wtorek, 24 września 2013, 15:47 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
Ładne to małe poletko... szacun ;) |
|
| Autor: | stachu1969 [ wtorek, 24 września 2013, 16:29 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
witam poletko małe 0,25h ale ciekawe rzeczy na nim są obok większe nie zaorane może na nim coś też będzie :h |
|
| Autor: | lazi123 [ wtorek, 24 września 2013, 19:58 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
:za trzymaj temat |
|
| Autor: | stachu1969 [ czwartek, 26 września 2013, 20:41 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
na tym poletku trafiłem jeszcze to :1 |
|
| Autor: | Grzebiuszka [ piątek, 27 września 2013, 01:07 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
Coselheim napisał(a): No bracie chyle czoła, a u mnie leje :cry: Brawo Gdzie Ty mieszkasz, bo "leje" to w Rumuni :666 |
|
| Autor: | donek5 [ piątek, 27 września 2013, 12:21 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
5 marek super,i odważnik także super -z certyfikatem na lata 1939,40 ,43.Gratulacje ! |
|
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 27 września 2013, 20:26 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko |
witam Grzebiuszka umie dwa dni siąpiło i w przerwie można było wyskoczyć i nie ma o żałować :666 bo taki fant fajny pozdrawiam :lol: donek5 dzięki :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|