https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

małe poletko
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118313
Strona 1 z 1

Autor:  stachu1969 [ wtorek, 24 września 2013, 14:07 ]
Tytuł:  małe poletko

wyskoczyłem na małe poletko i takie wyszły fanty :1

Autor:  Coselheim [ wtorek, 24 września 2013, 14:46 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

No bracie chyle czoła, a u mnie leje :cry:
Brawo

Autor:  yarko [ wtorek, 24 września 2013, 15:19 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

Poletko małe ale fantów dużo :za

Autor:  kiper12 [ wtorek, 24 września 2013, 15:47 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

Ładne to małe poletko... szacun ;)

Autor:  stachu1969 [ wtorek, 24 września 2013, 16:29 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

witam poletko małe 0,25h ale ciekawe rzeczy na nim są obok większe nie zaorane może na nim coś też będzie :h

Autor:  lazi123 [ wtorek, 24 września 2013, 19:58 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

:za trzymaj temat

Autor:  stachu1969 [ czwartek, 26 września 2013, 20:41 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

na tym poletku trafiłem jeszcze to :1

Autor:  Grzebiuszka [ piątek, 27 września 2013, 01:07 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

Coselheim napisał(a):
No bracie chyle czoła, a u mnie leje :cry:
Brawo


Gdzie Ty mieszkasz, bo "leje" to w Rumuni :666

Autor:  donek5 [ piątek, 27 września 2013, 12:21 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

5 marek super,i odważnik także super -z certyfikatem na lata 1939,40 ,43.Gratulacje !

Autor:  stachu1969 [ piątek, 27 września 2013, 20:26 ]
Tytuł:  Re: małe poletko

witam Grzebiuszka umie dwa dni siąpiło i w przerwie można było wyskoczyć i nie ma o żałować :666 bo taki fant fajny pozdrawiam :lol: donek5 dzięki :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/