https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

2 godziny przed pracą
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118319
Strona 1 z 1

Autor:  yarko [ wtorek, 24 września 2013, 15:28 ]
Tytuł:  2 godziny przed pracą

Wykorzystałem to, że przestało padać i wyskoczyłem przed pracą z kanarkiem, żeby dobrze zacząć dzień. Ciemno jeszcze było jak kopałem więc to co znalazłem mogłem dokładnie obejrzeć dopiero jak się rozjaśniło. Skarbów nie znalazłem ale za to człek na świeżym powietrzu pobył trochę.
Najfajniejsze znajdki to te wieczka od puszek - musiały komuś smakować bo 2 blisko siebie były. Puchy chyba jeszcze z lat 80tych bo teraz się już cen nie drukuje na opakowaniu. W sumie to ładnie się nadruk na nich trzyma jak na tyle czasu w ziemi.
Darz dół koledzy

Autor:  stachu1969 [ wtorek, 24 września 2013, 16:26 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

witam całkiem nieźle czasami dwie godziny i same polmosy pozdrawiam :1

Autor:  AnonymousGuyy [ wtorek, 24 września 2013, 16:27 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

Ma zakaz pisania w tym dziale. Taki rodzaj czasowej szykany.
-moderacja

Autor:  boratynka [ wtorek, 24 września 2013, 16:53 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

A cóż to za moniak/guzik obok 2 groszy prl? :oops: :oops: :oops:

to Ja - z Ujazdowa

Autor:  aquila [ wtorek, 24 września 2013, 17:10 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

Bez urazy, ale oglądając takie tematy cieszę się, że nie tylko moje wypady okazują się... słabe ;) Czasem przeglądam forum, zaglądam do tematu i jest takie "czyli nie tylko ja przynoszę też czasem tylko (albo prawie tylko) złom" ;)

Autor:  yarko [ wtorek, 24 września 2013, 17:43 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

aquila napisał(a):
Bez urazy, ale oglądając takie tematy cieszę się, że nie tylko moje wypady okazują się... słabe ;) Czasem przeglądam forum, zaglądam do tematu i jest takie "czyli nie tylko ja przynoszę też czasem tylko (albo prawie tylko) złom" ;)

A o co miał bym się gniewać ? Większość wyjść z wykrywką tak się kończy. Ale w końcu przychodzi dzionek, że trafi się cosik na bogato i człek wraca z dumą i w dobrym humorze do domu i nawet Żona z zainteresowaniem obglądnie znalezisko :lol: Zresztą - mnie cieszy samo to, że mogę połazić i pokopać. Jak coś się trafi to super a jak nie to zawsze można pooglądać fanty Kolegów z forum i pozagryzać zęby z zazdrości :D

Autor:  Pawlor [ wtorek, 24 września 2013, 18:08 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

Jarku, bardzo fajne wieczka i szacun, że je podniosłeś. U mnie ich widok przywołał mi miłe i smaczne chwile z dzieciństwa - tak, że dzięki :za :za :)

Autor:  yarko [ wtorek, 24 września 2013, 18:16 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

Pawlor napisał(a):
Jarku, bardzo fajne wieczka i szacun, że je podniosłeś. U mnie ich widok przywołał mi miłe i smaczne chwile z dzieciństwa - tak, że dzięki :za :za :)

No to smacznego :) Żal było je zostawić - wyglądają o niebo lepiej od większości moich znajdek a i ja jestem w takim wieku, że PeeReLe wzbudzają we mnie nostalgię do "Lepszego Jutra", które było wczoraj...

Autor:  pajo-29 [ środa, 25 września 2013, 09:38 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

boratynka napisał(a):
A cóż to za moniak/guzik obok 2 groszy prl? :oops: :oops: :oops:

to Ja - z Ujazdowa

Kolego,a gdzie Ty widzisz 2 gr, z PRL-u :roll:

Autor:  boratynka [ środa, 25 września 2013, 09:41 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

czytaj wyżej...
ale już nie przeczytasz - bo wymoderowano...

Autor:  Mikello [ środa, 25 września 2013, 09:47 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

Prl to chyba one nie sa :D

Ale szacun kolego za to "przed praca", mnie to by wolami nie sciagneli z wyra :)

Autor:  PREM [ środa, 25 września 2013, 10:51 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

a mnie nostalgia zebrała za takimi szprotkami...oj ale były dobre...

Autor:  DANON_LSK [ środa, 25 września 2013, 12:52 ]
Tytuł:  Re: 2 godziny przed pracą

Jeszcze flaszka i szprotki na stół :lol:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/