https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

pole obok małego
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118472
Strona 1 z 1

Autor:  stachu1969 [ piątek, 27 września 2013, 13:29 ]
Tytuł:  pole obok małego

weszłem błąd ortograficzny - piszemy wszedłem na duże pole obok małego i też coś wyskoczyło :h

Autor:  ryszardpe [ piątek, 27 września 2013, 17:14 ]
Tytuł:  Re: pole obok małego

Czy ten srebrny naparstek ma jakieś bicia, bo coś wydaje się widać troszkę ?

Autor:  stachu1969 [ piątek, 27 września 2013, 20:22 ]
Tytuł:  Re: pole obok małego

tak ten naparstek ma koniczynę 3 listną pozdrawiam :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/