https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| pole obok małego https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118472 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 27 września 2013, 13:29 ] |
| Tytuł: | pole obok małego |
weszłem błąd ortograficzny - piszemy wszedłem na duże pole obok małego i też coś wyskoczyło :h |
|
| Autor: | ryszardpe [ piątek, 27 września 2013, 17:14 ] |
| Tytuł: | Re: pole obok małego |
Czy ten srebrny naparstek ma jakieś bicia, bo coś wydaje się widać troszkę ? |
|
| Autor: | stachu1969 [ piątek, 27 września 2013, 20:22 ] |
| Tytuł: | Re: pole obok małego |
tak ten naparstek ma koniczynę 3 listną pozdrawiam :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|