https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Takie tam .....
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118518
Strona 1 z 1

Autor:  menel-74 [ piątek, 27 września 2013, 23:46 ]
Tytuł:  Takie tam .....

smętkiem kopane :-) 25 .09.2013
Nie ważne czym się kopie tylko osłuchanie ze sprzętem.

Autor:  pkumen [ sobota, 28 września 2013, 00:01 ]
Tytuł:  Re: Takie tam .....

Ale tego natargałeś :1

Autor:  piątek13stego [ sobota, 28 września 2013, 07:33 ]
Tytuł:  Re: Takie tam .....

...i jeszcze starym dobrym Smęciorem (; Mój były towarzysz wypraw przez wiele lat militarnych...

Autor:  dago2 [ sobota, 28 września 2013, 08:26 ]
Tytuł:  Re: Takie tam .....

Rower głęboko zalegał? :ups:

Autor:  menel-74 [ sobota, 28 września 2013, 15:35 ]
Tytuł:  Re: Takie tam .....

Zapraszam ja jutro jadę poprawić.
Chodziłem wzdłuż pola teraz trzeba w poprzek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/