https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| małe poletko znowu https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118539 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stachu1969 [ sobota, 28 września 2013, 17:56 ] |
| Tytuł: | małe poletko znowu |
dzisiaj byłem znowu na małym poletku i takie wyszły fanty :1 |
|
| Autor: | 13wojtek13 [ sobota, 28 września 2013, 18:20 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko znowu |
Fajnie masz ,u mnie tylko te 5 rublówki wychodzą i nic więcej ... |
|
| Autor: | łysy1979 [ sobota, 28 września 2013, 18:49 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko znowu |
coś mi się zdaje że nie takie małe :) |
|
| Autor: | hanter75 [ sobota, 28 września 2013, 20:07 ] |
| Tytuł: | Re: małe poletko znowu |
no brawo co wypad to sreberko albo odznaka :lol: :1 gratuluję ja mieszkam 10 km dalej i mało co wpada ale ty masz nosa do poletek :666 :1 oby tak dalej :h |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|