https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

małe poletko znowu
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118539
Strona 1 z 1

Autor:  stachu1969 [ sobota, 28 września 2013, 17:56 ]
Tytuł:  małe poletko znowu

dzisiaj byłem znowu na małym poletku i takie wyszły fanty :1

Autor:  13wojtek13 [ sobota, 28 września 2013, 18:20 ]
Tytuł:  Re: małe poletko znowu

Fajnie masz ,u mnie tylko te 5 rublówki wychodzą i nic więcej ...

Autor:  łysy1979 [ sobota, 28 września 2013, 18:49 ]
Tytuł:  Re: małe poletko znowu

coś mi się zdaje że nie takie małe :)

Autor:  hanter75 [ sobota, 28 września 2013, 20:07 ]
Tytuł:  Re: małe poletko znowu

no brawo co wypad to sreberko albo odznaka :lol: :1 gratuluję ja mieszkam 10 km dalej i mało co wpada ale ty masz nosa do poletek :666 :1 oby tak dalej :h

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/