|
Nie chciało mi się wczoraj chodzić po błocie, więc rano wyskoczyłem na grzyby. Tyle zebrałem, co na zdjęciach. Po południu jednak nie wytrzymałem i pojechałem z kolegą na mały rekonesans na piaszczyste zaorane pole. Efekt, jak widać, skromny. Cieszy 1 grosz 1939 w dobrym stanie, ciekawa jest monetka 1/4 kopiejki z 1840 , na której pozostał kawałek tkaniny ( dlaczego przylgnął, czyżby monetka znajdowała się w sakiewce ? ), szkoda, że słaby jest stan 3 groszy z 1840, 3 boratynki i jakiś destrukt. Ogólnie dzionek miło spędzony, a RELAKS przy tym - nieoceniony ! :ups:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
|