https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| lesne smietniki https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118581 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | longinuspodbipieta [ niedziela, 29 września 2013, 09:35 ] |
| Tytuł: | lesne smietniki |
Czasami warto przjrzec smiecie zalegające na skraju lasu w pobliżu wioski |
|
| Autor: | Caban [ niedziela, 29 września 2013, 15:15 ] |
| Tytuł: | Re: lesne smietniki |
Ciekawe tez tak zrobie,jutro pojde na skraj lasu kolo niemieckiego domu (dziadka) I zobaczy sie co wyjdzie |
|
| Autor: | l.u.c [ niedziela, 29 września 2013, 16:11 ] |
| Tytuł: | Re: lesne smietniki |
również dzisiaj natrafiłem na takie śmietnisko, ale nic specjalnego nie trafiłem > |
|
| Autor: | Caban [ niedziela, 29 września 2013, 16:21 ] |
| Tytuł: | Re: lesne smietniki |
Najwiecej smietnikow jest ale to prl:{ |
|
| Autor: | patton12 [ niedziela, 29 września 2013, 21:43 ] |
| Tytuł: | Re: lesne smietniki |
Ja niedawno trafiłem na takim śmietnisku Volksgasmaske M40 dla dziecka. |
|
| Autor: | Pit [ niedziela, 29 września 2013, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: lesne smietniki |
Stare śmietniki to bardzo dobry teren na eksploracje. Często odkrywka polega już wtedy tylko i wyłącznie na kopaniu (bez użycia "kija") :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|