https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

lesne smietniki
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118581
Strona 1 z 1

Autor:  longinuspodbipieta [ niedziela, 29 września 2013, 09:35 ]
Tytuł:  lesne smietniki

Czasami warto przjrzec smiecie zalegające na skraju lasu w pobliżu wioski

Autor:  Caban [ niedziela, 29 września 2013, 15:15 ]
Tytuł:  Re: lesne smietniki

Ciekawe tez tak zrobie,jutro pojde na skraj lasu kolo niemieckiego domu (dziadka) I zobaczy sie co wyjdzie

Autor:  l.u.c [ niedziela, 29 września 2013, 16:11 ]
Tytuł:  Re: lesne smietniki

również dzisiaj natrafiłem na takie śmietnisko, ale nic specjalnego nie trafiłem >

Autor:  Caban [ niedziela, 29 września 2013, 16:21 ]
Tytuł:  Re: lesne smietniki

Najwiecej smietnikow jest ale to prl:{

Autor:  patton12 [ niedziela, 29 września 2013, 21:43 ]
Tytuł:  Re: lesne smietniki

Ja niedawno trafiłem na takim śmietnisku Volksgasmaske M40 dla dziecka.

Autor:  Pit [ niedziela, 29 września 2013, 22:02 ]
Tytuł:  Re: lesne smietniki

Stare śmietniki to bardzo dobry teren na eksploracje. Często odkrywka polega już wtedy tylko i wyłącznie na kopaniu (bez użycia "kija") :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/