https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| prosto z pola https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118601 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | longinuspodbipieta [ niedziela, 29 września 2013, 13:43 ] |
| Tytuł: | prosto z pola |
sreberko sie trafiło.. |
|
| Autor: | RG42 [ niedziela, 29 września 2013, 20:31 ] |
| Tytuł: | Re: prosto z pola |
Gratulacje! Piękna. Wrzuć fotki po oczyszczeniu, proszę. |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 17:56 ] |
| Tytuł: | Re: prosto z pola |
ok ,zrobię to i pokażę jeszcze jedną znalezioną monetę 1/4 florena renskiego tez czeka na oczyszczenie pozdr |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ środa, 2 października 2013, 10:24 ] |
| Tytuł: | Re: prosto z pola |
20 krajcarów po wstępnym oczyszczeniu i 1/4 florena i ładna moneta niemiecka |
|
| Autor: | Lipek [ środa, 2 października 2013, 10:27 ] |
| Tytuł: | Re: prosto z pola |
Ja bym tej 20 więcej nie czyścił - jest śliczna :luv :1 |
|
| Autor: | longinuspodbipieta [ środa, 2 października 2013, 10:31 ] |
| Tytuł: | Re: prosto z pola |
Lipek napisał(a): Ja bym tej 20 więcej nie czyścił - jest śliczna :luv :1 Podzielam twoje zdanie , wystarczy tego czyszczenia . pozdr |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|