https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

prosto z pola
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118601
Strona 1 z 1

Autor:  longinuspodbipieta [ niedziela, 29 września 2013, 13:43 ]
Tytuł:  prosto z pola

sreberko sie trafiło..

Autor:  RG42 [ niedziela, 29 września 2013, 20:31 ]
Tytuł:  Re: prosto z pola

Gratulacje! Piękna.

Wrzuć fotki po oczyszczeniu, proszę.

Autor:  longinuspodbipieta [ poniedziałek, 30 września 2013, 17:56 ]
Tytuł:  Re: prosto z pola

ok ,zrobię to i pokażę jeszcze jedną znalezioną monetę 1/4 florena renskiego tez czeka na oczyszczenie
pozdr

Autor:  longinuspodbipieta [ środa, 2 października 2013, 10:24 ]
Tytuł:  Re: prosto z pola

20 krajcarów po wstępnym oczyszczeniu i 1/4 florena i ładna moneta niemiecka

Autor:  Lipek [ środa, 2 października 2013, 10:27 ]
Tytuł:  Re: prosto z pola

Ja bym tej 20 więcej nie czyścił - jest śliczna :luv :1

Autor:  longinuspodbipieta [ środa, 2 października 2013, 10:31 ]
Tytuł:  Re: prosto z pola

Lipek napisał(a):
Ja bym tej 20 więcej nie czyścił - jest śliczna :luv :1

Podzielam twoje zdanie , wystarczy tego czyszczenia .
pozdr

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/