https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Niedzielny poranek 29.09.2013r.
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118605
Strona 1 z 1

Autor:  etrom2 [ niedziela, 29 września 2013, 14:19 ]
Tytuł:  Niedzielny poranek 29.09.2013r.

Witam kolegów--Niedzielny poranek ok,wiec w auto i na pole.......Spacerowałem ze trzy godzinki i oto efekty.. ;) --korzystajac z okazji --prosze ekspertów o kilka zdań odnośnie monetki ze zdjęcia.wiem ze to nie ten dział ,ale ...............dziekuje.

Autor:  RatuS [ niedziela, 29 września 2013, 14:22 ]
Tytuł:  Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r.

Ja też spacerowałem 3 godzinki, ale dziś wychodziły głównie prl-e.

Gratuluję sreberka

Autor:  gnom [ niedziela, 29 września 2013, 16:39 ]
Tytuł:  Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r.

Witam,podpowiedź,denar z kapliczką.Miłej zabawy przy szukaniu swojej sztuki.Darz Dół!

Autor:  yarko [ niedziela, 29 września 2013, 16:52 ]
Tytuł:  Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r.

A ta blaszka po prawej z cyfra 12 to co to jest?

Autor:  etrom2 [ niedziela, 29 września 2013, 17:32 ]
Tytuł:  Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r.

To nie blaszka tylko 120 einen thaler... ha ha,a raczej jej destrukt. :?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/