https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Niedzielny poranek 29.09.2013r. https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118605 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | etrom2 [ niedziela, 29 września 2013, 14:19 ] |
| Tytuł: | Niedzielny poranek 29.09.2013r. |
Witam kolegów--Niedzielny poranek ok,wiec w auto i na pole.......Spacerowałem ze trzy godzinki i oto efekty.. ;) --korzystajac z okazji --prosze ekspertów o kilka zdań odnośnie monetki ze zdjęcia.wiem ze to nie ten dział ,ale ...............dziekuje. |
|
| Autor: | RatuS [ niedziela, 29 września 2013, 14:22 ] |
| Tytuł: | Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r. |
Ja też spacerowałem 3 godzinki, ale dziś wychodziły głównie prl-e. Gratuluję sreberka |
|
| Autor: | gnom [ niedziela, 29 września 2013, 16:39 ] |
| Tytuł: | Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r. |
Witam,podpowiedź,denar z kapliczką.Miłej zabawy przy szukaniu swojej sztuki.Darz Dół! |
|
| Autor: | yarko [ niedziela, 29 września 2013, 16:52 ] |
| Tytuł: | Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r. |
A ta blaszka po prawej z cyfra 12 to co to jest? |
|
| Autor: | etrom2 [ niedziela, 29 września 2013, 17:32 ] |
| Tytuł: | Re: Niedzielny poranek 29.09.2013r. |
To nie blaszka tylko 120 einen thaler... ha ha,a raczej jej destrukt. :? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|