https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Prosto z pola sąsiada
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118612
Strona 1 z 1

Autor:  yarko [ niedziela, 29 września 2013, 16:59 ]
Tytuł:  Prosto z pola sąsiada

Po raz kolejny chodziłem dziś po polu sąsiada zza płota i mimo, że znów całego nie obszedłem a wręcz szperałem w tej samej jego części to troszku drobnych ukopałem :) Coś mi się zdaje, że trzeba kanarka zmienić na głębszy sprzęcik (np:jakiś tesoro albo sovereign) bo skoro tam tyle boratynek to i coś ciekawszego powinno się trafić.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/