https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Prosto z pola sąsiada https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=126&t=118612 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | yarko [ niedziela, 29 września 2013, 16:59 ] |
| Tytuł: | Prosto z pola sąsiada |
Po raz kolejny chodziłem dziś po polu sąsiada zza płota i mimo, że znów całego nie obszedłem a wręcz szperałem w tej samej jego części to troszku drobnych ukopałem :) Coś mi się zdaje, że trzeba kanarka zmienić na głębszy sprzęcik (np:jakiś tesoro albo sovereign) bo skoro tam tyle boratynek to i coś ciekawszego powinno się trafić. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|