Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 05:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: jak o grzybach, to...
PostNapisane: poniedziałek, 23 września 2013, 13:52 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 18:50
Posty: 294
Nie chciało mi się wczoraj chodzić po błocie, więc rano wyskoczyłem na grzyby. Tyle zebrałem, co na zdjęciach. Po południu jednak nie wytrzymałem i pojechałem z kolegą na mały rekonesans na piaszczyste zaorane pole. Efekt, jak widać, skromny. Cieszy 1 grosz 1939 w dobrym stanie, ciekawa jest monetka 1/4 kopiejki z 1840 , na której pozostał kawałek tkaniny ( dlaczego przylgnął, czyżby monetka znajdowała się w sakiewce ? ), szkoda, że słaby jest stan 3 groszy z 1840, 3 boratynki i jakiś destrukt. Ogólnie dzionek miło spędzony, a RELAKS przy tym - nieoceniony ! :ups:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak o grzybach, to...
PostNapisane: poniedziałek, 23 września 2013, 14:35 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 21 września 2013, 12:47
Posty: 7
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Ale grzybki ładne :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak o grzybach, to...
PostNapisane: poniedziałek, 23 września 2013, 15:10 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 8 lutego 2013, 13:10
Posty: 132
1 grosik to 1839 jest : ) a fanty super :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: jak o grzybach, to...
PostNapisane: niedziela, 29 września 2013, 21:31 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 18:50
Posty: 294
Dzisiaj powiedziałem sobie - nie, tylko nie grzyby. Cały tydzień nosiłem po kilka koszyków, więc miałem się dzisiaj poświęcić tylko przygodzie z wykrywką. A tu proszę "bęc". Jak takie cudo ominąć... :) I jeszcze takich obok ze 20 sztuk było... :ups: Dzisiejsze znajdki w załączeniu. Chociaż sreberka nie było, ale dzionek uważam za zaliczony na "PLUS" :zdr


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL